Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

O vítězi osmifinále rozhodne třetí duel!

Po prvních dvou utkáních osmifinálové série 1. ligy mezi Gullivers a Českými Budějovicemi je stav vyrovnaný 1:1. Gulls nejprve v domácím prostředí vyválčili vítězství 5:4 v prodloužení, v neděli si pak na jihu Čech nechali utéct druhou třetinu a manko 0:4 už stáhnout nedokázali. V sérii na dvě vítězná utkání tak bude muset dojít na třetí, rozhodující duel.

S tím svěřenci Jaroslava Čížka ještě v rámci 1. ligy zkušenost nemají. Všechny jejich předchozí osmifinálové série totiž skončili 2:0 a na rozhodující bitvu nikdy nedošlo. V duelu o bytí či nebytí se budou moct Gulliveři opřít o domácí prostředí na hale VUT, na které se vrací po sobotním azylu na Vodove.

Třetí a zároveň rozhodující utkání osmifinále 1. ligy mužů startuje na VUT ve středu v 18 hodin.