Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Partneři

Partneři našeho klubu.

EMKOCase

Generální sponzor

Generálním sponzorem našeho klubu je brněnská firma EMKOCase, která se zabývá výrobou krabiček pro různá technická řešení, jako například routery apod. 
Spolupráce s touto firmou trvá již od roku 2013 a název společnosti je obsažen i v názvu klubu.

Sokol Brno I

Hlavní partner

Díky spolupráci s TJ Sokol Brna, jehož jsme hrdým členem, má náš klub výborné zázemí v největší Sokolovně v ČR, která poskytuje výborné prostředí pro výchovu mladých florbalistů.

agriKomp

Sponzor

Společnost agriKomp Bohemia se zabývá realizací zemědělských staveb, komponent a jejich následným servisem. 

Fat Pipe

Florbalový sponzor

Florbalovým partnerem našeho oddílu je finská florbalová značka Fat Pipe. Díky spolupráci mají členové Gulliverů možnost výhodného nákupu florbalového vybavení.

Point4me

Sponzor

Logo firmy Point4me můžete znát například z titulní strany našich zápasových programů. Tato firma se totiž zabývá tiskem pro veřejnost i profesionály.

Sanasport

Sponzor

Firma Sanasport se zabývá prodejem sportovní obuvy značek Mizuno, Asics a dalších. Díky spolupráci na ni mají členové Guliverů výhodné slevy.

Staňte se naším partnerem!

Staňte se naším partnerem a podpořte tak tradiční florbalový klub, který si staví především na výchově svých vlastních odchovanců, se kterými hrajeme 1. ligu mužů a nejvyšší celostátní mládežnické soutěže.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Jiří Bořecký
prezident klubu
borecky@gulls.cz
+420 776 250 652