Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Kariéra

Přidej se k nám. 

Trenér

Baví tě pracovat s lidmi? Máš rád sport a chceš mít flexibilní práci, která je zajímavá a přinese ti spoustu emocí. 

To vše můžeš skloubit dohromady a stát se trenérem dětí. Není problém začít i s žádnými nebo malými zkušenostmi, vše se časem naučíš a potřebné znalosti a praxi získáš. Klub a Český florbal nabízí vzdělávání trenérů a postupné získávání trenérských licencí.

V případě zájmu nás neváhej kontaktovat na e-mail borecky@gulls.cz.

Pořadatel

Staň se součástí našeho pořadatelského týmu při pořádání ligových soutěží či turnajů. Dáme ti příležitost i při pořádání celostátních soutěží jako CE soutěž juniorů nebo 1. ligy mužů. Primárně nám jde o obsazení těchto pozic: časoměřič, kameraman video přenosu, zapisovatel, podávání míčků, ale nelpíme jen na nich.

Samozřejmostí je adekvátní odměna, která se vyplácí vždy po každém utkání/turnaji. 

V případě zájmu nás neváhej kontaktovat na e-mail carda@gulls.cz.

Rozhodčí

Florbal potřebuje nejen skvělé hráče, ale i spoustu dalších nadšených lidí, trenérů, činovníků klubů, organizátorů a také rozhodčích. Bez nich se žádné sportovní klání neobejde a jsou jednou z nejdůležitějších součástí utkání.

Být rozhodčím je unikátní způsob, jak být součástí akce přímo v centru dění a vidět vše z pohledu, který se nikomu jinému jen tak nenaskytne. Stát se rozhodčím také znamená stát se členem speciální florbalové komunity, najít nové přátele a pravidelně si přivydělat florbalem.

Je ti víc jak 15 let, hraješ florbal a máš zájem pískat, nebo jsi třeba rodič, který není spokojený s výkony rozhodčích na turnajích, staň se rozhodčím a zlepši sportovní zážitek svým dětem. Neváhej nás kontaktovat na e-mail borecky@gulls.cz.