Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Staň se
Gulliverem!!!

Tradice.
Výborné zázemí.
Zkušení trenéři.
Rodinný přístup.

Florbalový oddíl Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hledá do svých řad nové hráče a hráčky. Desítky let tradice, výborné zázemí, zkušení trenéři a rodinný přístup z nás dělají tu nejlepší volbu pro start florbalové kariéry mladého sportovce.

Dlouhodobě patříme ke klubům se špičkovou mládežnickou základnou a výchovou. Mládežnické týmy hrají nejvyšší možné soutěže a naši odchovanci dotáhli mužský tým do 1. ligy mužů.

Nábor probíhá průběžně celý rok.
Neváhejte a přihlaste se pomocí formuláře níže.

Jsme
Gulliveři

Zvolte tradiční klub, se skvělým zázemím v centru Brna, zkušenými trenéry, které si sami vychováváme a rodinným přístupem, který z nás dělá tu nejlepší adresu.

Rodinný přístup

Přes dvacet let se věnujeme výchově mládeže a systematicky budujeme klub a vylepšujeme jeho fungování. Naši odchovanci se zapojují do jeho chodu a přátelská a rodinná atmosféra je u nás samozřejmostí.

Tradice

Již desítky let jsou Gulliveři součástí florbalové mapy u nás. Vychovali jsme elitní florbalové hráče a naši vlastní odchovanci dotáhli A tým do 1. ligy mužů. Jsme lídrem ve výchově mládeže  v ČR.

Zázemí

Sídlíme v areálu Sokola Brno I na Kounicově ulici přímo v centru Brna. Pro výchovu dětí disponujeme tím nejlepším možným zázemím a například i vlastním florbalovým obchodem.

Zkušení trenéři

Máme mnoho zkušených trenérů, z nichž většina prošla výchovou našeho klubu jako hráči. 

Kde trénujeme?

Brno
střed

Naší hlavní základnou je areál Sokola Brno I na Kounicově ulici v centru Brna. Mimo něj trénujeme ještě na VOŠ Kounicova a ZŠ Antonínská.

Komín
a bystrc

Naše tréninkové centrum pro Komín a Bystrc se nachází v Sokolovně Komín na Svratecké ulici.

Líšeň

V Líšni trénujeme v tělocvičně Sokola v Belcrediho ulici.

Jak se přihlásit?

1. Vyplnit formulář.

Pro začátek stačí vyplnit náš jednoduchý formulář s údaji, které budou důležité pro další postup.

2. První kontakt.

Pověřený pracovník klubu Vaši přihlášku předá trenérovi příslušné kategorie, který se na Vás již obrátí s podrobnostmi.

3. První trénink.

Po vyřešení všech nezbytností s trenérem (jako např. jaké dny bude dítě na tréninky chodit) přichází první trénink. Ze začátku bohatě stačí sportovní oděv, boty do haly a pití. Florbalky začínajícím členům zapůjčíme. Nabízíme také možnost zakoupení vlastního florbalového vybavení v našem klubovém obchodě za výhodné ceny.

Nábor 23
Caldera Forms has been closed as of April 5, 2022 and is not available for download. You can try the other Form plugins instead