Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Staň se
Gulliverem!!!

Tradice.
Výborné zázemí.
Zkušení trenéři.
Rodinný přístup.

Florbalový oddíl Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hledá do svých řad nové hráče a hráčky. Našich 22 let tradice, výborné zázemí, zkušení trenéři a rodinný přístup z nás dělají tu nejlepší volbu pro start florbalové kariéry mladého sportovce.

Dlouhodobě patříme ke klubům se špičkovou mládežnickou základnou a výchovou. Ligové mládežnické týmy hrají nejvyšší možné soutěže a naši odchovanci dotáhli mužský tým do 1. ligy mužů, tedy druhé nejvyšší soutěže u nás.

Jsme
Gulliveři

Zvolte tradiční klub, se skvělým zázemím v centru Brna, zkušenými trenéry, které si sami vychováváme a rodinným přístupem, který z nás dělá tu nejlepší adresu.

Rodinný přístup

Sídlíme v areálu Sokola Brno I na Kounicově ulici přímo v centru Brna. Pro výchovu dětí disponujeme tím nejlepším možným zázemím a například i vlastním florbalovým obchodem.

Tradice

Již 23 let jsou Gulliveři součástí florbalové mapy u nás. Vychovali jsme superligové hráče či juniorské reprezentanty a naši vlastní odchovanci dotáhli A tým do 1. ligy mužů.

Zázemí

Sídlíme v areálu Sokola Brno I na Kounicově ulici přímo v centru Brna. Pro výchovu dětí disponujeme tím nejlepším možným zázemím a například i vlastním florbalovým obchodem.

Zkušení trenéři

20 zkušených trenérů, z nichž všichni prošli výchovou našeho klubu jako hráči. 

Kde trénujeme?

Brno
střed

Naší hlavní základnou je areál Sokola Brno I na Kounicově ulici v centru Brna. Mimo něj trénujeme ještě na VOŠ Kounicova.

Komín
a bystrc

Naše tréninkové centrum pro Komín a Bystrc se nachází v Sokolovně Komín na Svratecké ulici.

Líšeň

V Líšni trénujeme v tělocvičně Sokola v Holzově ulici.

Jak se přihlásit?

1. Vyplnit formulář.

Pro začátek stačí vyplnit náš jednoduchý formulář s údaji, které budou důležité pro další postup.

2. První kontakt.

Pověřený pracovník klubu Vaši přihlášku předá trenérovi příslušné kategorie, který se na Vás již obrátí s podrobnostmi.

3. První trénink.

Po vyřešení všech nezbytností s trenérem (jako např. jaké dny bude dítě na tréninky chodit) přichází první trénink. Ze začátku bohatě stačí sportovní oděv, boty do haly a pití. Florbalky začínajícím členům zapůjčíme. Nabízíme také možnost zakoupení vlastního florbalového vybavení v našem klubovém obchodě za výhodné ceny.