Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Členská sekce

Všechno podstatné o členské sekci.

V členské sekci mají hráči i jejich rodiče pohromadě všechny informace o trénincích, utkáních i všech organizačních záležitostech týkajících se chodu klubu. Byla tak výrazně zjednodušena komunikace s trenéry i vedením klubu. 

Časté otázky k členské sekci

Prvním krokem je se do klubové platformy zaregistrovat na adrese https://clen.gulls.cz/registration . Zde vytvořte účet a následujte instrukce. Pokud registrujete své dítě (pod 18 let), je pro úspěšné dokončení registrace na začátku potřeba zadat jméno a příjmení dítěte, ale kontaktní údaje na sebe jakožto rodiče. Později Vám pak pozvánka nabídne na výběr, jestli jste člen, nebo rodič a vyberte, že jste rodič. Do členské sekce pak budete mít přístup oba, účty budou propojené.

Jakmile si vytvoříte uživatelský účet, pomocí zadané e-mailové adresy a vytvořeného hesla se přihlásíte. Při prvním přihlášení je třeba vyplnit všechny požadované údaje, případně udělit souhlasy, které klub po členovi vyžaduje.

Jste rodič a chcete vytvořit účet i pro další dítě? Zaregistrujte ho přes formulář pod odkazem Nová registrace na přihlašovací stránce do klubové platformy. Jako kontaktní e-mail uveďte ten stejný jako máte u prvního dítěte. Až od klubu přijde pozvánka, další proces je stejný a oba účty dětí se spárují. Mezi svými dětmi se potom budete přepínat kliknutím na iniciály vpravo nahoře a Přepnout člena.

Chcete aby i dítě mělo svůj vlastní přístup do platformy? V členské přejděte z obrazovky Můj přehled do Profilu člena a nechte dítěti na jeho e-mail zaslat pozvánku.

Návod s obrázky ZDE.

Pokud se v rámci registrace dostanete do tohoto bodu, bohužel jste zahnuli do slepé uličky a nezletilému členu vytvořili jen jeho vlastní profil, přičemž správně si profil musí zároveň vytvořit i zástupce.

V takovém případě napište správci našeho systému na sekretar@gulls.cz a my vám registraci manuálně dokončíme. 

Pokud jste rodič a chcete, aby Vaše dítě mělo do platformy také svůj aktivní přístup, přihlaste se do členské sekce a  z obrazovky Můj přehled přejděte do Profilu člena a nechte dítěti na jeho e-mail zaslat pozvánku. Po dokončení registrace dítěte budete mít oba (rodič i dítě) svůj vlastní přístup do členské sekce.

Případně můžete dítěti předat celé Vaše přihlašovací údaje, nebo ve svém profilu změníte přihlašovací email na přihlašovací email dítěte, nebudete mít pak ale možnost dvou propojených účtů, jak je to ve variantě výše.

V případě problémů a dotazů se obraťte s dotazem na klubového správce (sekretar@gulls.cz).

Zdravotní prohlídku můžete nahrát přímo do systému členské sekce. Po přihlášení stačí jednoduše kliknout na kolonku Zdravotní prohlídka a zde dokument do systému vložit.

Členská sekce se všemi funkcemi funguje přes prohlížeč. Můžete si ale také stáhnou do telefonu mobilní aplikaci:

Číslo Gulliverů v mobilní aplikaci.

789 046

V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte napsat na sekretar@gulls.cz