Gullivers

Tréninky všech mládežnických kategorií (kromě dorostenců A) jsou v období velikonočních prázdnin (14.-18.4.2022) zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Členská sekce

Všechno podstatné o členské sekci.

V členské sekci mají hráči i jejich rodiče pohromadě všechny informace o trénincích, utkáních i všech organizačních záležitostech týkajících se chodu klubu. Byla tak výrazně zjednodušena komunikace s trenéry i vedením klubu. 

Časté otázky k členské sekci

Pokud se v rámci registrace dostanete do tohoto bodu, bohužel jste zahnuli do slepé uličky a nezletilému členu vytvořili jeho vlastní profil, přičemž správně si ho nejdříve musí vytvořit zástupce.

V takovém případě napište správci našeho systému na cigl@gulls.cz a my vám registraci manuálně dokončíme. 

Pokud se pro zřízení vlastního přístupu do členské sekce pro dítě rozhodnete až časem, musíte se obrátit přímo na klubového správce (cigl@gulls.cz) a poslat e-mail, přes který se hráč bude přihlašovat. Tento e-mail nesmí být shodný s e-mailovou adresou rodiče.

Zdravotní prohlídku můžete nahrát přímo do systému členské sekce. Po přihlášení stačí jednoduše kliknout na kolonku Zdravotní prohlídka a zde dokument do systému vložit.

Číslo Gulliverů v mobilní aplikaci.

789 046

Návod

Pro snadné vytvoření profilu v členské sekci jsme pro vás připravili jednoduchý návod, který vás celým procesem registrace provede.

V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte napsat.

Jakub Cigl
cigl@gulls.cz