Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Členská sekce

Všechno podstatné o členské sekci.

V členské sekci mají hráči i jejich rodiče pohromadě všechny informace o trénincích, utkáních i všech organizačních záležitostech týkajících se chodu klubu. Byla tak výrazně zjednodušena komunikace s trenéry i vedením klubu. 

Časté otázky k členské sekci

Prvním krokem je se do klubové platformy zaregistrovat na adrese https://clen.gulls.cz/registration . Zde vytvořte účet a následujte instrukce. Pokud registrujete své dítě (pod 18 let), je pro úspěšné dokončení registrace na začátku potřeba zadat jméno a příjmení dítěte, ale kontaktní údaje na sebe jakožto rodiče. Později Vám pak pozvánka nabídne na výběr, jestli jste člen, nebo rodič a vyberte, že jste rodič. Do členské sekce pak můžete mít přístup všichni.

Jakmile si vytvoříte uživatelský účet, pomocí zadané e-mailové adresy a vytvořeného hesla se přihlásíte. Při prvním přihlášení je třeba vyplnit všechny požadované údaje, případně udělit souhlasy, které klub po členovi vyžaduje.

Jste rodič a chcete vytvořit účet i pro další dítě? Zaregistrujte ho přes formulář pod odkazem Nová registrace na přihlašovací stránce do klubové platformy. Jako kontaktní e-mail uveďte ten stejný jako máte u prvního dítěte. Až od klubu přijde pozvánka, další proces je stejný a oba účty dětí se spárují. Mezi svými dětmi se potom budete přepínat kliknutím na iniciály vpravo nahoře a Přepnout člena.

Chcete aby i dítě mělo svůj vlastní přístup do platformy? V členské přejděte z obrazovky Můj přehled do Profilu člena a nechte dítěti na jeho e-mail zaslat pozvánku.

Pokud se v rámci registrace dostanete do tohoto bodu, bohužel jste zahnuli do slepé uličky a nezletilému členu vytvořili jeho vlastní profil, přičemž správně si ho nejdříve musí vytvořit zástupce.

V takovém případě napište správci našeho systému na sekretar@gulls.cz a my vám registraci manuálně dokončíme. 

Pokud jste rodič a chcete, aby Vaše dítě mělo do platformy také svůj aktivní přístup, přihlaste se do členské sekce a  z obrazovky Můj přehled přejděte do Profilu člena a nechte dítěti na jeho e-mail zaslat pozvánku.

Případně můžete dítěti předat celé Vaše přihlašovací údaje, nebo ve svém profilu změníte přihlašovací email na přihlašovací email dítěte, nebo se obraťte s dotazem na postup na klubového správce (sekretar@gulls.cz).

Zdravotní prohlídku můžete nahrát přímo do systému členské sekce. Po přihlášení stačí jednoduše kliknout na kolonku Zdravotní prohlídka a zde dokument do systému vložit.

Členská sekce se všemi funkcemi funguje přes prohlížeč. Můžete si ale také stáhnou do telefonu mobilní aplikaci:

Číslo Gulliverů v mobilní aplikaci.

789 046

V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte napsat na sekretar@gulls.cz