Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Členská sekce

Všechno podstatné o členské sekci.

V členské sekci mají hráči i jejich rodiče pohromadě všechny informace o trénincích, utkáních i všech organizačních záležitostech týkajících se chodu klubu. Byla tak výrazně zjednodušena komunikace s trenéry i vedením klubu. 

Časté otázky k členské sekci

Prvním krokem je se do klubové platformy zaregistrovat na adrese https://clen.gulls.cz/registration . Zde vytvořte účet a následujte instrukce. Čtěte prosím pozorně. Hned na další obrazovce Vám pozvánka nabídne na výběr, jestli jste člen, nebo rodič. Pokud registrujete své dítě, je pro úspěšné dokončení registrace a první přihlášení nutné vybrat, že jste rodič. Do členské sekce pak budete mít přístup všichni.

Jakmile si vytvoříte uživatelský účet, pomocí zadané e-mailové adresy a vytvořeného hesla se přihlásíte. Při prvním přihlášení je třeba vyplnit všechny požadované údaje, případně udělit souhlasy, které klub po členovi vyžaduje.

Jste rodič a chcete vytvořit účet i pro další dítě? Zaregistrujte ho přes formulář pod odkazem „Nová registrace“ na přihlašovací stránce do klubové platformy. Jako kontaktní e-mail uveďte ten stejný jako máte u prvního dítěte. Až od klubu přijde pozvánka, další proces je stejný. Mezi svými dětmi se potom budete přepínat kliknutím na iniciály vpravo nahoře a „Přepnout člena“.

Pokud se v rámci registrace dostanete do tohoto bodu, bohužel jste zahnuli do slepé uličky a nezletilému členu vytvořili jeho vlastní profil, přičemž správně si ho nejdříve musí vytvořit zástupce.

V takovém případě napište správci našeho systému na sekretar@gulls.cz a my vám registraci manuálně dokončíme. 

Pokud se pro zřízení vlastního přístupu do členské sekce pro dítě rozhodnete až časem, můžete mu buď předat jednoduše Vaše přihlašovací údaje, případně ve svém profilu změníte přihlašovací email na přihlašovací email dítěte, nebo se obraťte na klubového správce (sekretar@gulls.cz).

Zdravotní prohlídku můžete nahrát přímo do systému členské sekce. Po přihlášení stačí jednoduše kliknout na kolonku Zdravotní prohlídka a zde dokument do systému vložit.

Členská sekce se všemi funkcemi funguje přes prohlížeč. Můžete si ale také stáhnou do telefonu mobilní aplikaci:

Číslo Gulliverů v mobilní aplikaci.

789 046

V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte napsat na sekretar@gulls.cz