Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Tréninky

Přehledný rozpis tréninků.

Začátečníci a hobby

Pro přihlášení na naše tréninku můžete využít přihlašovací formulář v sekci Nábor. Tamtéž najdete veškeré podrobnosti pro nováčky v našem klubu.

Ročníky 2014-2018
chlapci i dívky

Pondělí 16:30-17:45 VOŠ Kounicova
Čtvrtek 16:15-17:30 VOŠ Kounicova

Ročníky 2010-2013
chlapci

Pondělí 15:00-16:30 Tělocvična Sokol
Úterý 14:30-16:00 Tělocvična Sokol
Čtvrtek 14:30-16:00 Tělocvična Sokol

Ročníky 2006-2009
chlapci

Úterý 16:00-17:30 VOŠ Kounicova
Čtvrtek 16:00-17:30 Sportovní hala Sokol

Výkonnostní

Přípravka a elévové
ročníky 2012-2017

Úterý 14:30-16:00 Sportovní hala Sokol
Středa 14:30-16:30 Sportovní hala Sokol
Čtvrtek 14:30-16:00 Sportovní hala Sokol

Mladší žáci
ročníky 2010-2011

Pondělí 15:00-17:00 Sportovní hala Sokol
Úterý 16:00-18:00 Sportovní hala Sokol
Středa 15:30-18:00 Sportovní hala Sokol
Pátek 15:30-18:00 Sportovní hala Sokol

Mladší žákyně
ročníky 2010-2013

Středa 15:00-16:30 VOŠ Kounicova
Čtvrtek 14:30-16:00 Sportovní hala Sokol

Starší žáci
ročníky 2008-2009

Pondělí 17:45-19:15 Ovál Sokol / VOŠ Kounicova
Úterý 16:00-18:00 Sportovní hala Sokol
Čtvrtek 17:00-19:00 ZŠ Čejkovická
Pátek 15:30-17:30 ZŠ Čejkovická

Dorostenci A
ročníky 2006-2007

Pondělí 19:30 – 21:00 Sportovní hala Sokol
Úterý 16:00 – 18:00 Sportovní hala Sokol
Úterý 17:00-18:30 VUT Cesa Brno
Středa 17:00-18:30 VUT Cesa Brno
Čtvrtek 19:00-20:30 ZŠ Čejkovická
Pátek 17:45 – 19:30 Sportovní hala Sokol

Dorostenci B a junioři B
ročníky 2004-2007

Pondělí 19:30-21:00 Tělocvična Sokol
Pátek 17:45-19:30 Sportovní hala Sokol

Junioři A
ročníky 2004-2005

Úterý 17:00-18:30 VUT Cesa Brno
Středa 17:00-18:30 VUT Cesa Brno
Pátek 16:30-18:00 VUT Cesa Brno

Muži A
ročníky 2003 a starší

Úterý 19:30-21:00 MSH Vodova – stará
Středa 18:30-20:00 VUT Cesa Brno
Čtvrtek 18:30-20:00 VUT Cesa Brno

Muži B
ročníky 2003 a starší

Středa 20:30-22:00 SH Tuřany
Čtvrtek 20:00-21:30 VUT Cesa Brno

Komín a Bystrc

naleznete ZDE

Líšeň

naleznete ZDE