Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

DRESY

2021

Od sezóny 2021 oblékají Gulliveři zcela nové dresy, které se oproti těm starším liší snad ve všem. 
Tady je jejich příběh…

27. září 2021

Oficiální představení nových dresů proběhlo v pondělí 27. září, kdy bylo na svět vypuštěno oficiální release video natočené v prostorách Sokola Brno I.

O den později už se nich A-tým představil doma proti Ústí.

Bílá

Největší změnou je bezesporu nová barva dresů, kterou je bílá. Tou jsme Gullivery oblékli z důvodů odlišení se ve florbalovém prostředí. Zároveň jsme však zůstali u klubových barev, tedy u černé, bílé a oranžové, která nyní slouží jako doplňková barva.

Černá

Černá barva zůstala. Navazuje tak na předešlou kolekci dresů, ve kterých hráli muži a v posledních letech i junioři.
Černé jsou i trenky, které jsou pro obě sady dresů totožné. Štulpny má pak každá sada vlastní.

Celá myšlenka nových dresů se začala rodit koncem listopadu 2020 a celý proces výběru návrhů a jejich úprava trval přes půl roku.

Cílem celého projektu bylo odlišení se ve florbalovém prostředí a celkové zjednodušení designu dresů, kdy na se na nových dresech nachází loga jen významných sponzorů a celý návrh je zamýšlen co nejvíc jednoduše. 

Vizuál dresů pracuje s rodinou bezpatkového fontu Red Hat.

Na přední části dresu, a to jak na vrchním dílu, tak na trenkách, jsou čísla pouze obrysem, na zádech pak v plné kontuře, včetně jména hráče.