Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Přichází i posila do brankoviště. Gulliverem se stává Michal Prokeš

Po oznámených příchodech obránce Viktora Kejíka a mladého útočníka Mikuláše Svobody hlásí brněnský klub i posilu do brankoviště. K Matyáši Krupovi přichází 25letý Michal Prokeš.

Golman ročníku 1998 je odchovancem brněnských Hornets, ve kterých se postupně vypracoval až v jedničku A-týmu a v sezóně 2021/22 svůj rodný klub táhl za postupem do Národní ligy. Ten však nakonec Hornetům nevyšel a po Michalu Prokešovi sáhli Aligátoři, kteří paradoxně stanuli proti Hornets v baráži, ale následně odkoupili od týmu Rožnova právo startovat ve druhé nejvyšší soutěži.

I v 1. lize byl Michal Prokeš jedničkou svého týmu, když v bráně zahajoval 17 ze 24 duelů základní části a další dva pak přidal v play-down. Ani on však nedokázal zabránit pádu Aligators zpět do Národní ligy, když v play-down nestačili na pražský Start98.

V Gullivers vytvoří nová posila golmanskou dvojici s dlouholetou oporou Matyášem Krupou, kterého po konci Daniela Chrásta doplňovali mladíci Daniel Hampl s Adamem Lysákem, který však od letošní sezóny chytá za své mateřské Znojmo. V sestavě bych Michal Prokeš už pro utkání s Kladnem, pro které však v bráně dostal přednost Matyáš Krupa.

Technicky se v tomto případě jedná o hostování, které má naše nová posila ze svých mateřských Hornets vyřízené do konce letošní sezóny.