Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Viktor Kejík je Gulliver! Gulls hlásí první posilu

První oficiálně oznámenou posilou Gulliverů do nové sezóny se stává Viktor Kejík. 26letý obránce přichází z Aligators, za které hrál loni 1. ligu.

Po oznámených odchodech Jiřího Suchomela s Kryštofem Indruchem a příchodech z řad juniorů hlásí gulliverská kabina i první příchod zvenčí. Obranné řady má pomoct vyztužit Viktor Kejík, hráč ročníku 1997, který dosud spojil svoji kariéru hlavně s jihomoravskými Aligators. Za ty loni v 1. lize posbíral celkem 14 bodů a patřil k nejproduktivnějším hráčům svého týmu. Ani on ale nedokázal zabránit pádu Aligators zpátky do Národní ligy.

Florbalové začátky 26letého florbalisty bychom našli v brněnských Bulldogs, odkud v roce 2012 odešel právě do Aligators, odtud následně ještě hostoval v Boskovicích a Holešově. Za aligatorský A-tým pak stabilně nastupoval od sezóny 2018/19 a celkem zaznamenal 56 kanadských bodů.

Nyní se stěhuje do týmu Jaroslava Čížka, kde rozšíří savé portfolio prvoligových startů.