Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Na první ročník Ostravských her vyšlou Gulliveři 4 týmy

Snad již od florbalového pravěku bylo tradicí, že se s blížícím se létem v Ostravě konal tradiční Ostrava Cup (dříve taktéž Republic Cup, Fatpipe Cup apod.), který pořádalo ostravské FBC. Letos však na severovýchodě Moravy nezůstal kámen na kameni a na mapě letních turnajů se objevila nová vlaječka s názvem Ostravské hry, které pořádají Vítkovice. Nutno dodat, že obsazenost jejich prvního ročníku by mohlo posledních několik ročníků Ostrava cupu jen v tichosti a smutku závidět.

Do slezské metropole vyšlou Gulliveři hned 4 týmy, a to hráče přípravky, elévů, mladších a starších žáků. Pro všechny zmíněné kategorie s výjimkou elévů to bude po Prague Floorball Cupu již druhý letní turnaj letošního roku, pro elévy pak třetí, jelikož za sebou mají ještě vítězství na domácím Turnaji elévů.

Nejmladším gulliverským týmem bude v Ostravě přípravka, na kterou čeká široká základní skupina, v níž se Gulls postupně utkají se Vsetínem, Torpedem i Slovanem Havířov, Porubou, Mladou Boleslaví, Troopers a domácími Vítkovicemi. Již tradičnější rozložení skupiny čeká na elévy, kteří doplní jinak ryze východomoravskou skupinu s Třincem, Vsetínem, SFK Havířov a Petrovicemi. Na mladší žáky čekají souboje s Mohelnicí, Draky z Říčan a Slovanem Havířov, starší žáci se ve skupině utkají se Zlínem, MVILem Ostrava a jedním z týmů Vítkovic.

Turnaj začíná s úderem pátečního poledne a potrvá až do neděle, kdy vyvrcholí boje v playoff. Výsledky i rozpis utkání můžete najít na webu turnaje.