Gullivers

Tréninky všech mládežnických kategorií (kromě dorostenců A) jsou v období velikonočních prázdnin (14.-18.4.2022) zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Starší žáci

Ročníky 2007-2008

Starší žáci jsou první kategorií, ve které se vede oficiální tabulka a hodnotí se výsledky. Gulliveři mají v soutěžích Českého florbalu přihlášené dva týmy – A a B, aby se zápasové vůně dostalo co možná nejvíce hráčům.

Michal Házy

Jiří Bořecký

Systém soutěže

Liga starších žáku, který hraje náš A-tým, je v průběhu sezóny rozdělena do výkonnostních košů, mezi kterými se v rámci sezóny na základě výsledků postupuje/sestupuje. První dva celky po základní části pak postupují do kvalifikace o MČR.

Stejným košovým systémem se hraje i přebor starších žáků, ve kterém nastupuje náš B-tým.

soutěž – starší žáci A

JM liga starších žáků

# Družstvo Z V P B S
1Bulldogs Brno242320165181:62
2Florbal Vsetín241611859161:110
3FBŠ Hattrick Brno241610852113:75
4Gullivers2412121249130:100
5TJ Znojmo2410101445109:143
6Zlín Lions241614843209:91
7TROOPERS2414101038174:137
8ŠSK ZŠ Očovská Hodonín2410011437145:141
9PANTHERS OTROKOVICE2414101036130:118
101. AC Uherský Brod2411111329144:174
11FBC SLOVÁCKO247001726104:194
12Snipers Třebíč2410111425160:154
13Hornets Brno ZŠ Horní2411011317162:185
14Florbal Židenice247001710124:217
15FBC GEPARDI BRNO2430021995:240

soutěž

JM přebor starších žáků

# Družstvo Z V P B S
1Bulldogs Brno201510554133:70
2Gullivers B201200848104:87
3FBC Dragons209141146130:127
4ŠSK ZŠ Očovská Hodonín2010121044122:129
5FBŠ Hattrick Brno2010301040117:119
6Aligators207101339123:135
7TROOPERS201411637192:128
8F.A.T.R.201311729159:99
9Orel Boskovice2010021029106:81
10Florbal Hodonín201521528123:90
11TJ Znojmo208131227105:108
12TJ Sokol Břeclav201310726131:104
13TROOPERS201100922135:105
14FBC SLAVKOV201001101690:114
15FBK Atlas Blansko20611141596:174
16FBŠ Hattrick Brno201120913123:87
17FRC Mikulov2020118861:215
18Florbal Kuřim2041016761:139

Tréninky

Pondělí

17:30-19:00

Ovál Sokola Brno I / VOŠ Kounicova.

Úterý

16:00-18:00

Sportovní hala Sokola Brno I.

Čtvrtek

17:00-19:00

EZŠ Čejkovická.

Pátek

15:30-17:30

EZŠ Čejkovická.