Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Kroužky

Florbalové kroužky na základních školách.

Gulliveři ve spolupráci s jednotlivými základními školami organizují florbalové kroužky pro děti prvního stupně. V letošní sezóně máme náš kroužek na ZŠ nám. Míru. Náš klub má dlouholeté zkušenosti s prací s mládeží a kroužky vedou zkušení trenéři.

Cílem kroužků je nadchnout děti pro florbal a naučit je základům hry (správná technika hry s míčkem, technika přihrávek, střelby a základy pravidel). Děti se snažíme učit zábavnou formou a při hře netlačíme na vítězství za každou cenu. Jde o to, aby se děti florbalem bavily, hra je těšila a zároveň se něco naučily. Proces učení je ale důležitou složkou, kroužek je veden jako trénink a jedním z cílů je také ty nejšikovnější děti připravit na případný přesun na tréninky do našeho klubu.

Kolik kroužek stojí a co děti na kroužek potřebují?

Cena za pololetí je 700 Kč. Kroužek probíhá po celý rok.

Děti na kroužek potřebují jen sportovní oblečení a obuv vhodnou do tělocvičny (takovou, která nedělá šmouhy, dobře drží na noze a neklouže). Další vybavení zajistíme my – branky, míčky, rozlišovací dresy, kužely, brankářské vybavení a i florbalky. Vhodné ale je, aby dítě mělo florbalovou hůl vlastní. Je na ni zvyklé a hraje se mu s ní lépe. Florbalky, které půjčujeme jsou také často už značně ohrané a na každého nemusí vyjít ta správná velikost. Zvažte tedy, zda nekoupit dítěti florbalku vlastní. S výběrem i koupí vám rádi pomůžeme v našem klubovém obchodě.

Mohou na kroužek chodit i děti z jiných škol?

Ano mohou.

Co když se děti chtějí florbalu věnovat více?

Florbalový kroužek může být pro děti první krok k dlouhodobé kariéře florbalisty. Pokud děti florbal baví mohou navštěvovat i naše další tréninky, které se konají v centru města a v městských částech Líšeň, Komín a Bystrc. Více informací naleznete zde.

ZŠ nám. Míru

Náměstí Míru 3, Brno-střed.

Pondělí

1.-3. třída 13:30-14:30

Chcete chodit na náš kroužek?

Stačí nám napsat e-mail.

Jiří Bořecký
šéftrenér klubu
borecky@gulls.cz