Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

GameMag - oficiální zápasový program

Gullivers vs. Ústí

1. liga mužů – 16. kolo

1. prosince | 20:00 | VUT Cesa Brno

V 16. kole 1. ligy přichází Gulliverům do cesty další dvojutkání, které rozehrají doma proti druhému Ústí.

Druhé Ústí

Itinerář 1. ligy je nekompromisní a kromě státních svátků obsadil už i všední den 1. prosince. Gulliveři dnes naštěstí zůstanou doma, o podobném štěstí však nemohou hovořit hráčí Ústí, které čeká v zimním počasí cesta přes polovinu republiky.

Do Brna pojedou svěřenci Davida Stummera co by druhý celek prvoligové tabulky, když o první příčku přišly díky dvěma překvapivým prohrám s Plzní a Letkou z posledních tří kol. ústí si tak pokazilo výbornou první polovinu ročníku, v níž Severočeši prohráli jen v Otrokovicích.

Soupisky

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Trenéři: Jaroslav Čížek

66
31

6
10
11
15
19
23
33
37
47
52
55
57
70
71
75
79
86
89
97
98

Matyáš Krupa
Michal Prokeš

Michal Šmíd
Patrik Synek
Adam Bouška
Jakub Matula
Arnošt Nechvátal
Václav Černoch
Jan Videman
Ondřej Valeš
Štěpán Kouřil
Matyáš Ruber
Alex Dokládal
Ondřej Kos
Lukáš Dvořák
David Novák
Radek Novotný
Martin Karpíšek
Patrik Pollak
Tomáš Foret
Michal Konrád
Martin Kadlec

G
G

O
Ú
Ú
Ú
O
Ú
Ú
Ú
Ú
O
O
Ú
O
Ú
O
O
O
Ú
Ú
Ú

23.07.1998
04.10.1999

16.04.1993
19.03.2004
12.02.1996
15.08.1999
20.10.1998
06.09.1997
22.11.1999
13.05.2004
12.05.2003
19.04.2003
10.05.2004
25.05.2004
31.05.2001
07.01.2000
11.07.2003
17.05.2003
08.06.1998
03.05.1998
18.12.2003
22.12.2003

Za správnost vyplnění soupisek jsou odpovědné týmy.

Florbal Ústí

Trenér: David Stummer

1
2

4
8
14
19
26
27
28
30
33
36
39
52
59
63
65
67
76
85
95
99

Vojtěch Pražák
Dominik Hrabě

Radek Kužel
Jakub Kolstrunk
Pavel Vítek
Vojtěch Semerád
Patrik Šredl
Dan Semerád
Jakub Krupica
Vojtěch Esterka
Vít Pavelka
Jan Vondruška
Jan Samuel Polák
Martin Fuchsig
Dominik Herzina
Jan Dobosz
Jan Sattler
Pavel Vlček
Pavel Zeman
Lukáš Täuber
Martin Horn
Jiří Strnad

G
G

Ú
Ú
Ú
O
Ú
Ú
Ú
O
Ú
Ú
O
Ú
Ú
O
Ú
O
Ú
O
Ú/O
O

21.09.2004
20.09.2001

26.04.1997
09.04.1997
04.10.2001
11.06.1998
21.08.1998
01.06.2001
11.11.2001
17.05.2000
13.03.1997
03.06.2006
03.04.2005
26.05.2000
09.09.2001
04.08.2004
22.12.2003
14.09.2001
19.04.1999
08.05.1998
15.01.2005
15.09.1997

Výsledky 15. kola

Orka
7:5
Otrokovice
Znojmo
9:6
Hattrick
Hradec
9:10p
Gullivers
Kladno
7:4
Start98
Ústí
9:4
Chomutov
Plzeň
8:7p
Letka
Bulldogs
14:4
Budějovice

Tabulka

[load_table]

Online streamy

Z utkání můžete sledovat psaný online přenos nebo video přenos, který je ovšem od letošní sezóny placený.

Heead2Head

Gullivers

Vítězství
8
Body
23
Přesilovky
20 %
Oslabení
58 %

Ústí

Vítězství
12
Body
34
Přesilovky
30 %
Oslabení
75 %

Vzájemné zápasy

Ústí
11:3
Gullivers