Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Zlom poloviny základní části. Gulls čeká Hattrick a Orka

Už do své poloviny dospěla základní část 1. ligy mužů. V jejím posledním utkání se Gulliveři na svátek 17. listopadu střetnou v brněnském derby s Hattrickem. Posléze v neděli zahájí kolo odvet, když doma vyzvou čelákovickou Orku.

Poslední kolo první poloviny základní části se pro Gulls ponese ve znamení brněnského derby, když se vydají na půdu Hattricku. Ten je zatím ve druhé nejvyšší soutěži za očekáváními, když jsou svěřenci Šimona Šišky až devátí. Klub s kloboukem ve znaku má sice na kontě vítězství nad Kladnem nebo velmi cenný bod z půdy Ústí, odvrácenou stranou mince jsou však prohry s Orkou, Hradcem nebo Znojmem. Výhra za tři body však může Hattrick vystřelit klidně na 6. místo, jelikož je střed tabulky namačkaný v rozmezí jednotek bodů.

To Gulliveři budou chtít navázat na dvě listopadová vítězství z půdy Startu98 a vysokého domácího vítězství proti Znojmu. To bylo pro svěřence Jaroslava Čížka už třetí dvouciferné a i díky němu mají na dosah pátou příčku. Venku je to však trochu jiná písnička. Ze hřišť soupeřů totiž Gulliveři mají jen 6 bodů a v tomto ohledu se potřebují zlepšit, pokud chtějí pomýšlet na přímý postup do čtvrtfinále.

Zápas Hattricku s Gulls začíná v pátek 17. listopadu na staré hale Vodova (Starez Aréna) v 19 hodin.
Textový online přenos
Video online přenos

Hned dva dny po zápasu s Hattrickem čeká Gulls domácí souboj s Orkou. Nováček soutěže je v aktuálním pořadí devátý, posbíral přitom jen 9 bodů a středočeský celek tak těží i z bodové bídy týmů pod ním a také z faktu, že rozdíl 9. a 13. týmu jsou pouhé tři body. Největší úspěch zaznamenala Orka proti Hattricku, který doma porazila 5:2, což je jedno z jeho tří dosavadních vítězství. S Gullivery se Středočeši utkali už ve druhém kole a i přes pomalejší rozjezd to byli hráči brněnského celku, kdo bral všechny body za výhru 6:2.

Utkání Gulliverů s Orkou začíná v neděli na VUT v 17 hodin.
Textový online přenos
Video online přenos