Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Deset gólů! Gulliveři vysoko přehráli Znojmo

Další koncert mladíků, nebo první domácí vítězství Michala Prokeše v bráně. To bylo 12. kolo 1. ligy mezi Gulls a Znojmem.

Zápasu, který se odehrával v rámci BFA Games, předcházel duel Židenic s Chodovem, v rámci kterého proběhlo předání šeku v hodnotě přes 13 tisíc korun na konto nadačního fondu Pink Bubble, který pomáhá mladým lidem v boji s rakovinou.

Poté už začalo jihomoravské derby a i to bylo bohaté. Domácí náskok dosahoval slibných výšin už po první dvacetiminutovce, když po gólech Svobody, Matuly a Fanty vedli 3:0. Poslední jmenovaný tak dokonale navázal na svůj týden starý soutěžní debut, ve kterém na hřišti Startu98 rovnou vstřelil svoji první branku.

Po přestávce sice přišlo znojemské snížení, branka Kuchariče ale zůstala osamocena a tak se o slovo opět přihlásili domácí. Své druhé branky zápasy totiž v poslední pětiminutovce prostřední periody vstřelili Mikuláš Svoboda s Alešem Fantou a když první jmenovaný završil ještě před sirénou hattrick, vedla domácí družina už 6:1.

V průběhu poslední části branky dlouho nepadaly. Toto mlčení prolomil až Aleš Fanta, který v 54. minutě taktéž zkompletoval hattrick a jeho debut před domácími fanoušky se zařadil do kategorie snových. Chvíli poté se sice Znojmo alespoň trochu nadechlo díky brance Sedláčka, to však mělo spíše jen symbolický význam. Domácí naopak ještě uvařili branky Valeše, Matuly a opět Aleše Fanty, který v 57. minutě suverénně proměnil trestné střílení.

Svěřenci Jaroslava Čížka tak přehráli Znojmo 10:2, doma zapsali další vysoké vítězství a posunuli se na dohled pátému místu. Ve zbývajícím utkání první poloviny základní části je v pátek čeká brněnský Hattrick.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers – TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:2
branky: 6. Mikuláš Svoboda, 16. Jakub Matula, 20. Aleš Fanta, 35. Mikuláš Svoboda, 37. Aleš Fanta, 39. Mikuláš Svoboda, 54. Aleš Fanta, 56. Ondřej Valeš, 56. Jakub Matula, 57. Aleš Fanta – 24. Tomáš Kucharič, 55. David Sedláček; rozhodčí: Petr Števček – Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Michal Prokeš 22 – Jakub Pechura 14, Adam Lysák 15; po třetinách: 3:0, 3:1, 4:1