Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Proti lídrovi ligy. Gulliveři přivítají Otrokovice

Týden po domácím derby s Bulldogs se svěřenci Jaroslava Čížka opět představí doma a opět to bude střet s týmem ze špice tabulky. Gulls totiž přivítají vedoucí Otrokovice.

Platily za moravskou stálici nejvyšší soutěže, v níž dokázali dojít až do semifinále. Platily za divokou vodu Superligy, za tým, který zvlášť doma nedával body zadarmo, a to nikomu. To vše je ale minulost. V minulé sezóně se v Otrokovicích stalo to, co by bylo ještě před pár lety naprosto nemyslitelné. Panthers totiž nezvládli play-down a po dvou prohraných sériích s Pardubicemi a Karlovými Vary se museli s nejvyšší soutěží rozloučit. Po 12 sezónách mezi elitou se tak moravský celek bije v 1. lize.

A nutno říct, že zatím úspěšně. Svěřenci Lukáše Petříka zatím prohráli jen na Kladně a po 9. odehraných kolech tak 1. ligu vedou. Omlazený kádr vede zkušenostmi i body mimo jiné Ladislav Gál, který se před sezónou vrátil z FBC Ostrava a za 9 kol už stihl nastřádat 18 kanadských bodů. V bráně týmu ze začátku Baťova kanálu bychom pak našli Adama Kohúta, slovenského reprezentanta, pro kterého byli první českou štací právě Gulliveři.

Ti zůstali po prohře v derby sedmí, když mají po 9 odehraných kolech 12 bodů. Gulls se mohou tradičně spolehnout na duo Václav Černoch & Jakub Matula, ale také na Mikuláše Svobodu. Jeho bodové příspěvky sice nejsou tak výrazné, mají však železnou pravidelnost. Předsezónní posila Gulls vstřelila gól v posledních 7 utkáních v řadě a trochu nenápadně se stává jednou z opor brněnského celku.

Utkání Gulliverů s Otrokovicemi začíná v neděli v 17 hodin. Hraje se tradičně na VUT.

Zápasový magazín
Textový online přenos
Video online přenos