Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Kolotoč nezastavuje. Gulliveři jedou do Českých Budějovic

Čtyři dny po domácím vítězství nad Plzní nasednou Gulliveři opět do prvoligového kolotoče a ve druhém utkání během čtyř dní se na jihu Čech střetnou s budějovickými Štíry.

Tým z Českých Budějovic dlouho platil za oblíbeného gulliverského soupeře, jenže v poslední době je trend spíše opačný, když Štíři ovládli poslední tři vzájemné duely a poslední úspěch Gulls se tak datuje do září 2021.

V letošní sezóně si zatím oba týmy vedou celkem podobně a v tabulce jsou ve středu tabulky. Gulliverům se zatím daří sbírat body ze zápasů, kde se to očekává, a zároveň už dokázali obrat o bod jednoho z favoritů soutěže, Kladno. To Budějovice si už dokázali vyšlápnout na Bulldogs, které doma porazili 8:7, jenže poslední dvě kola znamenaly na jihu Čech přísun pouze jednoho bodu za domácí prohru v prodloužení s Letkou. Naposled Štíři nestačili na Chomutov, kde ve čtvrtek utrpěli porážku 12:8.

S čím se zatím oba týmy potýkají, jsou přesilovky. České Budějovice využili 1 z 10 svých početních výhod a jsou na 10% úspěšnosti. Žádná sláva to zatím není ani u Gulls, kteří jsou na 25 % díky 2 přesilovkovým trefám z 8 možností, ani to však není něco, s čím by mohl být brněnský realizační tým spokojený.

Duel dvou již tradičních rivalů startuje na budějovické sportovní hale v neděli v 17 hodin.

Textový online přenos
Video online přenos