Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

EMKOCase Game. Gulliveři přivítají v derby Bulldogs

Pro Gulls první brněnské derby sezóny. Byť oproti loňsku řady jihomoravských týmů v 1. lize prořídly, Brno má ve druhé nejvyšší soutěži stále 3 týmy, kromě Gulliverů ještě Hattrick a Bulldogs. A právě proti týmu se psem ve znaku odehrají svěřenci Jaroslava Čížka zápas 9. kola.

Po pádu ze Superligy byli Bulldoci nejblíže návratu v sezóně 21/22, kdy jim však finále i následná baráž protekly mezi prsty. Loni navíc museli spolknout hořkou granulku v podobě vyřazení už ve čtvrtfinále a tak je téma návratu zatím jen ohlášenou ambicí. Tým, který od letošní sezóny vede odchovanec Gulls Adam Konečný, nevstoupil do sezóny zrovna ideálně. Dvě prohry v prvních dvou venkovních utkáních jsou však již minulostí, jelikož od té doby nepřišla jediná ztráta a Bulldogs jsou rázem druzí.

To družina Jaroslava Čížka je po poslední prohře v Chomutově sedmá. Gulliverům zatím nejdou venkovní utkání, když ze čtyř pokusů vyhráli jen na půdě nováčka z Čelákovic. Z Ústí, Budějovic ani Chomutova už ale Gulls body nepřivezli a tak se musí spoléhat na domácí prostředí, kde je to zatím úplně jiná písnička. Družina kolem Arnošta Nechvátala doma pokaždé získala alespoň bod a ze čtyř zápasů vyhrála hned tři. Teď je však čeká silný kalibr v podobě ambiciózních Bulldogs.

Na VUT půjde i o souboj hráčů ze samé špice bodování 1. ligy. To vede hráč Bulldogs Adam Zukal s 19 body, následovaný 18ti bodovým Lukášem Mrázem. Gulliverský Václav Černoch má 17 bodů, Jakub matula pak 15.

Brněnské derby startuje na VUT v neděli v 17 hodin a těšit se můžete na doprovodný program se soutěží o ceny, které věnuje společnost EMKOCase, nebo bufet.

Textový online přenos
Video online přenos