Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Další vysoké vítězství. Gulliveři nasázeli Letce 11 branek

K bitvě o důležité body a zároveň střetnutí šestého s osmým přijela na VUT v rámci 7. kola moravskoslezská Letka. Ta musela sledovat koncert domácích mladíků a další vysokou výhru Gulls.

Úvod duelu dvou tradičních soupeřů provázely nepřesnosti z obou stran, skóre se však poprvé měnilo v 10. minutě, kdy Valeš šikovně našel Konráda, ten prolomil svoji střeleckou smůlu a hlavně poslal domácí výběr do vedení. To ještě o 3 minuty později umocnil Jakub Matula, který zcela osamocen nezmatkoval a v klidu překonal Tomáše Petra v bráně hostí. Díky tomu, že přesilovka Letky zůstala němá, bylo to z gólového účtu prvního dějství vše.

Hosté si však do druhé třetiny přenesli ještě 20 sekund své početní výhody a ty vytěžili beze zbytku. Krásná střela Vojáčka skončila až za Krupou a rozdíl byl rázem jen jednobrankový. S domácí odpovědí přispěchal Alex Dokládal, na kterého ve 27. minutě navázal opět Michal Konrád a z 2:1 to rázem bylo 4:1. Ani další korekce z produkce moravskoslezského týmu domácím nijak nepřitížila, když ani ne minutu poté našel Svoboda Kouřila a ten vstřelil pátý domácí gól. Přesně o dvě minuty později si navíc oba domácí forvardi své role vyměnili a Mikuláš Svoboda v polovině duelu zvýšil už na 6:2. To byl i stav, který platil po uplynutí 40 minut.

Úvod třetí třetiny ještě ubral hostující naděje. Dva slepené góly Černocha a Valeše posunuly stav už na 8:2 a vše bylo zalité sluncem. O to víc, když ve 47. minutě přidal svůj druhý zásah večera Alex Dokládal. Až poté se začali prosazovat i svěřenci Petra Gajdy. Na víc jak 3 zásahy se však nezmohly a i díky dalším dvěma domácím gólům se nakonec skóre vyšplhalo do stavu 11:5.

Gulliveři tak přidali další domácí vysoké vítězství, zapsali důležité body a naladili se na náročný program, který je čeká. Příští víkend pojedou do Chomutova, následně se střetnou s Bulldogs a Otrokovicemi. Hattrick si v utkání připsal mladíček Michal Konrád, hned 4 asistence pak další z domácích benjamínků, Patrik Synek.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers – FBC Letka Toman Finance Group 11:5
branky: 10. Michal Konrád, 13. Jakub Matula, 23. Alex Dokládal, 27. Michal Konrád, 30. Štěpán Kouřil, 32. Mikuláš Svoboda, 41. Václav Černoch, 42. Ondřej Valeš, 47. Alex Dokládal, 57. Adam Bouška, 60. Michal Konrád – 21. Jan Vojáček, 29. Tomáš Zach, 55. Jan Hranický, 59. Vojtěch Blana, 60. Jan Drozd; rozhodčí: Libor Gavlas – Martin Petřík; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 15 – Tomáš Petr 21; po třetinách: 2:0, 4:2, 5:3