Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Další domácí zápas a tradiční soupeř. Gulls přivítají Letku

Už sedmé kolo napíše letošní příběh 1. ligy. V něm na VUT dojde k souboji dvou tradičních rivalů, tedy Gullivers a Letky.

Když se řekne Letka, vybaví si gulliverský fanoušek nejspíš památné semifinále Národní ligy z postupové sezóny a rozhodující gól Michala Házyho v prodloužení pátého utkání. To už je však trochu vousatá historie a souboje s Letkou napsali další příběhy v 1. lize, a to jak ty radostné, tak ty, ze kterých odcházeli Gulliveři s hlavou skloněnou.

V dosavadním průběhu letošní sezóny jsou na tom oba týmy vcelku podobně. Gulliveři mají 9 bodů, Letka o jeden méně. Stejný je i počet vítězství, když obě družiny zapsali dvě plnohodnotná a jedno dvoubodové. Největší rozdíl by se tak dal najít v produktivitě, kde mají svěřenci Jaroslava Čížka už 37 vstřelených branek, Letka pak „jen“ 22 a má tak záporné skóre. Na straně Gulls na tom má logicky největší podíl 16 branek v síti Hradce Králové.

Proti Letce si Gulls budou chtít spravit chuť po utkání v Budějovicích, kde se jim hrubě nevyvedla prostřední třetina a z jihu Čech odjeli s prohrou 4:5. Předtím brali doma s Plzní dva body za výhru v prodloužení, což je vzhledem ke kontextu utkání málo. To svěřenci Petra Gajdy doma, v ofenzivně úsporném utkání, přehráli Chomutov 2:1 a zapsali velmi cenné tři body.

Souboj o důležité body začíná na VUT v neděli v 17 hodin.

Textový online přenos
Video online přenos
Zápasový magazín