Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

První výhra sezóny. Gulliveři porazili Orku Čelákovice

K prvnímu výjezdu sezóny zamířili Gulliveři v rámci druhého kola do Mladé Boleslavi, kde své utkání uspořádal nováček 1. ligy, Orka Čelákovice.

Oba týmy v prvním kole zapsali prohru, když Orka prohrála v Chomutově a Gulliveři doma nestačili na Kladno, hrálo se tak o první výhru sezóny. Té byli po 20 minutách blíže domácí, když první branku zápasu vstřelil v 19. Korych, což byl jediný gól prvních 20 minut.

Odpověď Gulls přišla až po přestávce, kdy na 1:1 srovnával Václav Černoch, jenže Orka si vedení vzala zpátky a v polovině duelu vedla 2:1. Pak se však začala projevovat jasná střelecká převaha brněnského týmu a branky Mikuláše Svoboda, Tomáše Foreta a opět Mikuláše Svobody znamenaly během 2 minut obrat ve skóre a vedení hostů 4:2. To byl i stav, za kterého se šlo do kabin, jelikož před koncem druhé periody neproměnil trestné střílení Černoch.

Převaha Gulls trvala i v průběhu poslední třetiny a když v 53. minutě vstřelil svůj premiérový gól za A-tým Ondřej Kos a upravil na 5:2, museli už domácí reagovat oddechovým časem. Ani ten jim však nebyl příliš platný, jelikož o chvíli později dovršil svůj hattrick Mikuláš Svoboda a bylo vymalováno.

Gulliveři uspěli na půdě nováčka poměrem 6:2 a zapsali první výhru ročníku. Příští zápas je čeká v neděli doma proti Hradci Králové.

ASK Orka Čelákovice – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:6
branky: 19. Daniel Korych, 29. Daniel Martínek – 23. Václav Černoch, 36. Mikuláš Svoboda, 36. Tomáš Foret, 37. Mikuláš Svoboda, 53. Ondřej Kos, 55. Mikuláš Svoboda; rozhodčí: Přemysl Bališ – Peter Varga; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Aleš Zetek 24 – Matyáš Krupa 16; po třetinách: 1:0, 1:4, 0:2