Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Poprvé bez bodu. Gulliveři nestačili na Ústí

Po prohře s Kladnem v prodloužení a dvou vítězstvích nad nováčky z Čelákovic a Hradce Králové se Gulliveři vydali na půdu prvního Ústí nad Labem, které zatím ztratilo jediný bod. Na severu Čech šlo zároveň o zápas prvních dvou celků tabulky.

Úvod zápasu se nesl ve vyrovnaném duchu. První třetinu sice vyhrálo domácí Ústí poměrem 1:0, ale Gulliveři ve 23. minutě srovnali skóre zápasu 1:1 a doufali v opakování posledního vzájemného duelu na půdě Ústí, kdy tu vyhráli 7:3. Osud zápasu se však začal ubírat zcela opačným směrem. Domácí si totiž vzali vedení bleskurychle zpět, ve 27. minutě ho ještě navýšili, načež ještě do konce druhé třetiny přidali další 4 branky a po 40 minutách vedli vysoko 7:1. Střelecká převaha týmu zpod Střekova však nebyla natolik výrazná a tým Jaroslava Čížka doplácel na nízkou produktivitu.

Nastolený trend pokračoval i v poslední třetině, ve které se Gulls prosadili až za stavu 10:1 a konečný účet ve výsledku vyzněl poměrem 11:3 pro Ústí. Gulliveři tak zapsali první zápas sezóny, ve kterém nezískali ani bod a Ústí jasně ukázalo, že i letos bude patřit k favoritům 1. ligy.

Další zápas čeká Gulls už ve čtvrtek 28. září na domácí půdě proti Plzni.

Florbal Ústí – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 11:3
branky: 11. Jan Dobosz, 24. Pavel Vítek, 27. Martin Fuchsig, 34. Radek Kužel, 35. Marek Kadlec, 36. Martin Fuchsig, 39. Radek Kužel, 44. Vladimír Trčka, 44. Martin Horn, 45. Jakub Kolstrunk, 55. Radek Kužel – 23. Lukáš Dvořák, 54. Ondřej Kos, 58. Václav Černoch; rozhodčí: Milan Baloun – Jiří Jelínek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 15 – Matěj Buršík 21; po třetinách: 1:0, 6:1, 4:2