Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Gulliveři porazili Plzeň v prodloužení

Potřetí v sezóně se Gulliveři představili na domácí půdě, když o státním svátku 28. září přivítali na VUT tým Plzně a chtěli navázat na poslední domácí představení, ve kterém nasázeli Hradci 16 branek.

Gólové hodování se bohužel pod Palackého vrchem nekonalo a byť měli Gulliveři během prvních 20 minut naprostou střeleckou převahu, jejich gólový účet se z nuly nepohnul a byli to tak hosté, kdo po první třetině dřímal otěže vedení.

Gulliverské čekání na Godota skončilo ve 27. minutě, když Karpíškovu práci završil v brejku zakončující Svoboda a bylo srovnáno. Matulova střela „dvacet nad led“ ze střední vzdálenosti o minutu později pak už znamenala domácí vedení. Plzeň však dokázala být nesmírně efektivní a o další minutu později vyrovnal na 2:2 obtočením kolem brány Vojtěch Mrvík. Zpět do vedení dostal domácí družinu Alex Dokládal, který získal, ztratil a opět získal míček na středu hřiště, načež povedenou ránou vsítil třetí gól domácích. Jenže ani tentokrát domácí vedení netrvalo moc dlouho. Ve 35. totiž Václav Zábran nabral míček na svoji čepel a freestylovým trikem srovnal skóre na 3:3. Stejný gól mimochodem Gulliveři inkasovali ve druhém utkání za sebou.

Třetí třetina nabídla podobné gólové úspory, jako ta první, a tak se zas stavu 3:3 muselo prodlužovat. Ani v nastaveném čase to dlouho nevypadalo na prolomení přehrad, vše ale mohla změnit přesilovka, kterou domácí dostali minutu před koncem. Tu dokázali využít 3 sekundy před sirénou díky střele Václava Černocha a last minute si zajistili druhý bod.

Po vítězství 4:3 v prodloužení nyní čeká svěřence Jaroslava Čížka výjezd do Českých Budějovic, kde hrají v neděli od 17 hodin.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers – FbC Plzeň 4:3p
branky: 27. Mikuláš Svoboda, 28. Jakub Matula, 34. Alex Dokládal, 65. Václav Černoch – 4. Ondřej Horažďovský, 29. Vojtěch Mrvík, 35. Václav Zábran; rozhodčí: Jan Brejcha – Petr Herman; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Libor Domkář 13 – Ondřej Šrámek 32; po třetinách: 0:1, 3:2, 0:0, 1:0