Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Tři dny, tři zápasy. EMKOCase Sweden Seires je tady!

Gulliveři se ve čtvrtek úspěšně letecky přesunuli do Stockholmu, odkud následně zamířili do dějiště EMKOCase Sweden Series, nedaleké Uppsaly. V ní už v pátek odstartují svůj zápasový program, když v prvním duelu vyzvou švédský Sirius.

Do Švédska vyrazila sestava celkem 18 hráčů, s nimiž jsou na místě nový hlavní trenér Jaroslav Čížek a jeho asistent Vítězslav Carda. V Uppsale má trenérský štáb k dispozici kompletní kádr včetně tahounů Václava Černocha nebo Jakuba Matuly.

První utkání odehrají Gulliveři v pátek proti švédskému IK Sirius IBK, který momentálně hraje druhou nejvyšší švédskou soutěž Allsvenskam, nicméně historicky platí za jeden z nejúspěšnějších klubů a má ve sbírce dokonce trofej pro vítěze elitní kategorie Czech Open. Utkání se hraje v Uppsala Life Areně od 19 hodin, placený livestream z utkání můžete sledovat zde.

V sobotu Gulls změří síly s juniorským týmem Storvrety, jejíž A-tým momentálně patří k nejlepším týmům světa. Za juniorský tým klubu z Uppsaly navíc hraje gulliverský odchovanec a juniorský reprezentant Šimon Ruber. Sobotní zápas se hraje na tréninkové hale Storvrety a začíná v 16 hodin.

Třetí duel švédského přípravného tažení odehrají svěřenci Jaroslava Čížka opět proti IK Sirius IBK, který už před samotnou realizací EMKOCase Sweden Tour vyjádřil přání hrát s Gullivery dvakrát. V neděli se Gulliveři navíc podívají do IFU Arény, kde svá domácí střetnutí v rámci SSL hraje Storvreta IBK a kde se například hrálo poslední MS žen. V celku jde navíc o jeden z největších florbalových komplexů vůbec.