Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Mladí Gulliveři zamíří na Czech Open

Ještě před odletem na EMKOCase Sweden Series, kam Gulliveři zamíří 17. srpna, nabízí florbalový kalendář tradiční Czech Open, na který brněnský klub posílá mladý tým do kategorie U21.

Největší letní turnaj pro dospělé na světě po hubených covidových letech, kdy se jednalo o veskrze česko-slovenský podnik, opět nabývá na síle a opět nabídne velký výčet týmů ze Švýcarska nebo Skandinávie.

Stejně jako loni, i letos se Gulliveři nevydají do kategorie Muži PRO, nýbrž do kategorie U21. Šanci tak dostanou mladí hráči z širšího kádru nebo junioři. Pokud nepočítáme přátelská utkání, půjde také o oficiální premiéru Jaroslava Čížka na gulliverské střídačce.

Během úvodních dvou dní se mladí Gulliveři postaví v rámci skupiny A postupně švýcarskému týmu Astra Obwalden, juniorskému výběru Tatranu Střešovice, na což v pátek naváží zápasy s Zugem United a Chomutovem.

Rozpis zápasů ve skupině:

čtvrtekAD Astra Obwalden9:00Hala Tatran
čtvrtekTatran Střešovice14:50Hala Tatran
pátekFlorbal Chomutov10:10Hala Tatran
pátekZug United U2113:40Hala Tatran

V kategorii U21 je v osudí pouhých 9 týmů a všechny postupují do play-off. Poražení čtvrtfinalisté následně hrají pavouk B o umístění.