Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Gulliveři vybojovali na Czech Open stříbro!

Gulliverští mladíci se na letošním Czech Open, kde nastoupili do kategorie U21, zaskvěli stříbrnými medailemi. Pro Jaroslava Čížka tak jde o snový start na lavičce mužského A-týmu.

Gulliverský tým složený z mladých hráčů A-týmu a juniorů se ve skupině postupně střetl se švýcarskou Astra Obwalden, Tatranem Střešovice, Chomutovem a druhým týmem ze země helvétského kříže, Zugem. Díky třem výhrám a jediné prohře s Tatranem šli Gulliveři do čtvrtfinále ze druhého místa a v souboji o semifinále se postavili spojenému týmu FbC a Slavie Plzeň. Západočeský výběr porazili bez okolků tenisově 6:0 a postoupil tak do semifinále, čímž si zároveň zajistili minimálně bronz.

Oproti třem zápasům v pátek čekal Gulls v sobotu jen a pouze semifinálový duel s Black Angels. Do něj navíc svěřenci Jaroslava Čížka, Jiřího Bořeckého a Vítězslava Cardy vtrhli jako uragán a po 11 minutách vedli už 4:0. Tento náskok už si sebrat nenechali a konečným výsledkem 6:3 postoupili do finále Czech Open 2023.

V něm se v UNYP Aréně na Podvinném Mlýně postavili mladíkům superligového Chodova, kteří ve čtvrtfinále vyřadili právě přemožitele Gulls ze skupiny Tatran a chtěli svoji jízdu dotáhnout až do zlatého konce. Proti týmu z jihu Prahy Gulliverům bohužel vyschnul střelný prach a bez vstřeleného gólu se holt zápasy vyhrávají špatně. Chodovu tak k zisku trofeje stačily dva góly a po výhře 2:0 se mohl radovat ze zisku poháru pro vítěze letošního ročníku Czech Open.

Pro gulliverské mladíky se i tak, před blížící se sezónou, jedná o úspěšný turnaj. Martin Kadlec byl navíc vyhlášen hráčem turnaje. Na Czech Open nyní naváže EMKOCase Sweden Series, kam Gulliveři odlétají ve čtvrtek.