Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Dorostence čekají Prague Games

Jako již tradičně, i letos se zkraje letních prázdnin konají Prague Games, největší mládežnický turnaj sezóny. Na ten se po covidovém útlumu opět sjede přehršel zahraničních týmů ze Švýcarska, Švédska, Slovenska, Finska nebo Lotyšska. V Praze navíc nebudou chybět ani Gulliveři, kteří vstříc hlavnímu městu posílají dorostence do kategorie B16.

Ti se na Prague Games vydají již ve složení pro sezónu 2023/24, která úderem prvního červencového dne oficiálně odstartovala. Letos se pražský turnaj opře o státní svátky a proto tolik nevadí, že začíná už ve středu po poledni, vyvrcholení turnaje v podobě zápasů o medaile pak přijde v sobotu.

V základní skupině se mladí Gulliveři postupně utkají se švédským IBK Vänersborg, Panthers Praha a německým uskupením SC DHfK Leipzig / Floor Fighters Chemnitz. Všechny utkání ve skupině odehrají Gulls na sportovní hale Jižní Město, která je přes sezónu domovem pražského Chodova.

Rozpis utkání a výsledky najdete na webu turnaje zde.