Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

1. liga rozlosována. Gulliveři začnou doma proti Kladnu

Gulliveři už znají rozlosování nové sezóny 1. ligy mužů. Tu zahájí svěřenci Jaroslava Čížka na domácí půdě proti Kladnu. To se v uplynulé sezóně probojovalo ze 7. pozice po základní části až do superligové baráže, kde bylo jedinou výhru od postupu. I to zavdává svěřencům Dušana Přívary roli favoritů i pro další ročník.

Jako již tradičně, i další ročník druhé nejvyšší florbalové soutěže u nás začne hned první víkend v září a v průběhu sezóny nabídne i několik dvoj víkendů, k čemuž itinerář ročníku využije státní svátky. Vůbec poprvé se bude hrát i ve všední den, konkrétně v pátek 1. prosince, když Gulls přivítají Ústí.

Ke stálicím soutěže v podobě například Kladna nebo Znojma, čítá startovní listina i nováčky z Orky Čelákovice a Hradce Králové. V 1. lize zůstává i Chomutov, kterému byla soutěžní příslušnost i přes sestup přepuštěna z Opavy. Z nejvyšší soutěže pak sestoupily Panthers Otrokovice, které v širším okolí Brna doplní Bulldogs, Hattrick, Znojmo a Gullivery.

Základní část vyplní program do února, v březnu pak již začnou boje v play-off, respektive o udržení.