Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Gulliveři budou na domácí půdě obhajovat zlato z Turnaje elévů

O následujícím víkendu (20. – 21. května) se v prostorách Sokola Brno I odehraje již šestý ročník tradičního Turnaje elévů o pohár starosty Sokola Brno I, na němž budou Gulliveři obhajovat loňské zlaté medaile.

Historie této jedinečné akce se začala psát v roce 2016 a od té doby si získala značné renomé napříč florbalovou veřejností. Turnaj elévů v systému 3+1 pro 20 týmů a to vše v rámci jednoho areálu v centru Brna.

Domácí tým dokázal celý turnaj ovládnout dvakrát. Poprvé hned při premiéře turnaje v roce 2016, podruhé pak loni, kdy se o pohár starosty Sokola Brno I hrálo po dvouleté covidové přestávce. Letos tak Gulls mohou přidat třetí zlato a stát se nejúspěšnějším týmem turnaje.

Už v základní skupině se přitom Gulliveři utkají se zlínskými Lions, se kterými loni hráli finálový duel a už ve skupině tak dojde na reprízu souboje o zlato. Kromě týmu z bot baťových cviček čekají na Gulls ještě Trenčín, Svitavy a Rosice.

Na letošním ročníku se kromě klasik v podobě Zlína, Olomouce, Galaktikos Bratislava a dalších představí úplní nováčci jako Torpedo Havířov, Svitavy nebo slovenský Trenčín. Celé dění turnaje začíná prvními zápasy skupin v sobotu v 11 hodin. Vyvrcholení pak přinese nedělní finále, které je na programu v 15:30.

Všechny informace a výsledky najdete na webu turnaje zde.