Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Jsme ve čtvrtfinále. Gulliveři stvrdili postup 10 góly

Gulliverům na poslední chvíli utekl postup do čtvrtfinále a tak se o účast mezi osmi nejlepšími celky 1. ligy museli poprat na hřišti. Sokem jim v tom byl tým Znojma, který do play-off postoupil na poslední chvíli a Gulls s ním měli velmi čerstvou zkušenost, když týmu z jihu Moravy v posledním kole základní části podlehli 3:7.

V prvním duelu série, hraného na velké hale Vodova, Gulliveři dlouho prohrávali a do poslední třetiny šli s mankem 3:5. To však stáhli zásluhou dvou rychlých gólů Rubera s Kouřilem a v prvním duelu série si tak vynutili prodloužení. V tom sice domácí tým nejprve své šance nevyužil, poslední slovo nicméně stejně patřilo jim. Vzal si ho hrdina zápasu David Novák, který zblízka přisoudil první bod série Gulliverům.

Druhé utkání série ve Znojmě nabídlo o poznání menší drama. Gulliveři vedli už od 3. minuty a i když Znojmo koncem první části přišlo s vyrovnáním, patřila odveta svěřencům Jiřího Bořeckého a Vítězslava Cardy. Ve druhé dvacetiminutovce totiž utekli do dvoubrankového vedení a to už si vzít nenechali. Průběh poslední části byl jasně v jejich režii a Znojmo nebylo sto dostat se jim na kobylku.

Konečný výsledek 10:2 z druhého zápasu série znamená jediné. Gulliveři se podruhé v řadě podívají do čtvrtfinále, kde je čeká někdo ze čtveřice Butchis, Ústí, Bulldogs a Hattrick. Výběr soupeřů proběhne v průběhu týdne a první duely jsou na programu už příští víkend.