Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

„Hurá“ na Vodovu! Play-off začnou Gulliveři ve Starez Aréně

Stejně jako loni, i letos musí svěřenci Jiřího Bořeckého a Vítězslava Cardy pro play-off opustit své domácí prostředí a k úvodnímu duelu vyřazovacích bojů se vydat do azylu ve Vodove ulici.

Nastalou situaci Gulliveři dobře znají a ostatně s ní museli počítat minimálně od chvíle, kdy měli jistý postup do play-off. Florbalové předpisy bohužel neumožňují sehrání vyřazovacích duelů v tradičním domácím stánku Gulls na VUT, a tak parta Jiřího Bořeckého a Vítězslava Cardy musí vzít za vděk Starez Arénu, čili dle staršího názvosloví novou MSH Vodova. Ta je s kapacitou 2900 míst suverénně největší halou míčových sportů v širém okolí a krom toho se od VUT liší hlavně povrchem, kdy disponuje parketovou palubovkou. Gulliverům může být útěchou alespoň to, že na Vodove jednou týdně trénují a zdejší prostředí jim není úplně neznámé.

Hala na Vodove už hostila bezpočet velkých sportovních i kulturních akcí a své už si v ní užil i florbal, počínaje turnaji Euro Floorball Tour, mistrovstvím světa juniorů, na kterém česká reprezentace vybojovala před natřískanými tribunami zlato, konče finále Poháru Českého florbalu letos v lednu, které Gulliveři dokonce spolupořádali.

V možná až moc velkorysém prostředí tak budou Gulls potřebovat každý hlas k vytvoření domácí atmosféry, která by je hnala za prvním zářezem v osmifinálové sérii se Znojmem. Utkání začíná v sobotu 25. února v 18 hodin.