Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Přípravka se vydá na Prague Floorball Cup Mini

Pomalu se z toho stala tradice. Do florbalového kalendáře se zkraje ledna nenápadně vklínil nový podnik s názvem Prague Floorball Cup. Jenže člověk míní a čas mění. Už v loňské sezóně se tento turnaj konal v jarním termínu a nejinak tomu bude i v roce 2023. Organizátoři však přišli s novinkou v podobě turnaje Mini, který do původního termínu vrátí alespoň zápasy ve formátu 3+1.

Konat se bude o víkendu 7.-8. ledna na halách v pražské Hostivaři a i Gulliveři na něm budou mít své zastoupení. Brněnský klub posílá do hlavního města dva týmy v kategorii B14, která odpovídá ligové kategorii přípravky a v rámci celého turnaje je v ní nasazeno 12 týmů ve třech skupinách po čtyřech.

Ve skupině 1 bude nasazen tým White, který se postupně střetne s Black Angels, FBC Liberec a Karlovými Vary. Gullivers Black jsou pak přiřazeni do skupiny 3, kde je čekají zápasy s Pískem, Tachovem a Mladou Boleslaví. Všechny zápasy základních skupin připadají na sobotu.

Sobotní zápasy Gullivers Black

čassoupeřhala
10:30Floorball Club PísekDDM Praha 10
13:00Florbal TachovDDM Praha 10
15:05Předvýběr CZ Florbal MBDDM Praha 10

Sobotní zápasy Gullivers White

čassoupeřhala
8:50Black Angels 2014DDM Praha 10
11:45Crazíci FBC LiberecSportovní centrum Hostivař
14:15Florbal VarySportovní centrum Hostivař

Po základních skupinách bude následovat nadstavba, která proběhne opět ve třech čtyřčlenných skupinách, kam se týmy poskládají v závislosti na výsledcích základních skupin.

Aktuální průběh turnajem můžete sledovat na jeho webu zde.