Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Spolupráce s naším dlouholetým partnerem firmou EMKOCase se neomezuje pouze jen na podporu finančními prostředky. 

Stále rostoucí firma EMKOCase, která dodává své produkty do různých koutů světa, se musí otáčet, aby uspokojila požadavky a vyrobila zakázky svých zákazníků.

Početný tým zaměstnanců je tak pro ni zásadní a musí si ho udržovat a hledat i zaměstnance nové. Otevírají se tak i příležitosti pro naše členy, kteří ve firmě mohou najít brigádu, nebo dokonce i zaměstnání. A to u zaměstnavatele, který má pochopení pro to, co dělají, tedy sport a florbal.

Už několik našich hráčů v minulých letech pracovalo ve firmě EMKOCase jako brigádníci a přivydělávali si tak ke studiu. Letos se spolupráce na tomto poli posunula zas o kus dál a hráč A-týmu Jiří Suchomel ve firmě našel práci na plný úvazek.

„Po maturitě jsem hledal zaměstnání, a protože i EMKOCase v tu chvíli měl volnou pracovní pozici, rád jsem této možnosti využil. Zprostředkování proběhlo přes klub a vše šlo velmi hladce, nyní už pár měsíců pracuji v dceřiné společnosti EMKO IPC, která montuje průmyslová PC do krabiček mateřské firmy EMKOCase.“ popisuje Jiří Suchomel, jak se vše seběhlo.  

EMKOCase spolupráce Gullivers
EMKOCase spolupráce Gullivers

Manažer Gullivers Vítězslav Carda pak dodává: „Jsme rádi, že se vše podařilo dotáhnout a Jirka začal v EMKOCase pracovat. Už delší dobu jsme s panem Bajgarem, šéfem EMKOCase, nad možností zaměstnávat členy klubu uvažovali. Nyní se to i zdárně realizovalo a snad na to v budoucnu i navážeme. Pro klub je to velký bonus, že hráčům tuto možnost může nabízet. Otevírají se tak možnosti nejen pro naše stávající hráče, ale i třeba pro akvizice hráčů, kteří nejsou z Brna, ale chtěli by k nám přijít a u nás hrát. Můžeme jim nabídnout možnost zprostředkovat zaměstnání a zabezpečit jejich život a kariéru v Brně. “