Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Bronzové halušky

Minulý týden se vydal tým U21 složený z juniorů, mladších mužů a dokonce i dorostenců na cestu do srdce Evropy na mezinárodní turnaj Czech Open. Jednalo se o 30. jubilejní  ročník tohoto legendárního turnaje.

Tým dorazil do Prahy o den dříve, aby se mohl pořádně připravit na ten další, kde už brzy dopoledne Gullivery čekaly utkání v základní skupině. Ráno hráči vyrazili na halu Jedenáctka, kde poměřili síly s prvním soupeřem, se švýcarským Kloten-Dietlikon Jets, zápas skončil remízou 4:4.

Později v čase oběda přišel další zápas s dalším švýcarským týmem, takzvaným rekordmeisterem SV Willer-Ersigen, znovu to skončilo remízou 3:3.

Poslední zápas dne mladé hráče Gullivers čekala prověrka s Tatran Střešovice a jejich týmem obohaceným mistry juniorské ligy, Gulliveři se zde pak konečně dočkali výhry a zvítězili i přes neuznaný gól 4:3!

Další den ráno se hrálo o 1. místo ve skupině s pražským Startem98. Fanoušci útočného florbalu by si zápas moc neužili, další remíza 1:1.

Ve skupině Gulliveři sice neprohrávají, ale několik remíz je řadí na 2. místo tabulky a čeká je čtvrtfinále, kde se utkají se Slovenským reprezentačním výběrem U19. Po první polovině prohráváme sice 1:0, ale ukazujeme sílu a zápas otáčíme na 6:1 a postupujeme do semifinále!

V sobotu se přesouváme na sídliště Řepy do nové multifunkční haly, na zápas s dalším švýcarským zástupcem Zug United, ten se ale nevyvíjí podle představ a bohužel poprvé na turnaji prohráváme 2:8 a tím končí i gulliverská cesta s bronzovými medailemi na krku (jak to na takových turnajích bývá, utkání o třetí místo se už nehraje).