Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Výhra nebo konec sezóny. Gulliveři hostí ve čtvrtfinále Znojmo

Týden utekl jako voda z jezera někde v arabské poušti a je tu další víkend. V jeho rámci sice začínají jarní prázdniny, ale hlavně pokračuje čtvrtfinálová série 1. ligy mužů mezi Gullivery a Znojmem. Ta se za stavu 0:2 pro tým z pohraničí stěhuje do Brna, kde budou Gulls odvracet konec sezóny.

V sérii hrané na 3 vítězství Gulliverům utekla obě znojemská utkání minulý víkend, přičemž hlavně to první bylo až do úplného konce zcela otevřené. Šťastnější ovšem byli svěřenci Jana Šťastníka, kteří výhrou 7:6 brali první bod. V neděli už pak za výrazně delší konec tahalo Znojmo, které zápas kontrolovalo téměř celou dobu a výhrou 8:4 tak zapsalo i druhé vítězství.

Stav 0:2 tak znamená jediné. Pokud Gulliveři v sobotu nechtějí odcházet domů s pocitem konce sezóny, musí Znojmo na domácí půdě porazit. Reálně od teď každá prohra znamená konec a postup Znojma do semifinále.

Pozitivem a jakousi nadějí by mohl být jednak vyrovnaný průběh sobotního utkání, nebo nedělní velmi dobrý výkon gulliverské třetí formace, která dokázala vstřelit všechny branky Gulls a již speciálně v playoff opět ukázala, že není jen do počtu. Pokud však Gulliveři chtějí ještě hrát, potřebují víc.

Pro třetí utkání série se Gulliveři vrátí do svého domácího prostředí na VUT, případný čtvrtý zápas pak bude opět hostit MSH Vodova. V rámci obou utkání budeme vybírat dobrovolné vstupné, které bude posléze v plné výši posláno na pomoc Ukrajině.

Sobotní utkání začíná na již zmíněném VUT ve 20 hodin, v neděli je MSH Vodova výkop naplánován na 17 hodin. Přijďte podpořit Gullivery v pokusu o odvrácení konce sezóny!

Sobota – 3. utkání série
20:00 VUT Cesa Brno
Psaný online přenos zde.
Video online přenos zde.

Neděle – případné 4. utkání série
27:00 MSH Vodova Brno
Psaný online přenos zde.
Video online přenos zde.