Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Pro tebe Ukrajino! Gulliveři ji podpoří na svém domácím čtvrtfinále

Poslední týden nám všem přijde nemístné radovat se ze svých kratochvílí, když kousek od nás čelí svobodná Ukrajina bezprecedentnímu útoku na svoji svrchovanost, za jejíž zachování umírá každý den velké množství lidí.

Hraní florbalu je oproti situaci na Ukrajině zcela bezvýznamné a nějaké starosti okolo playoff naprosto malicherné. V těchto chvílích nesmíme sklopit oči a říct, že se nic neděje, naopak!…ostatně tak dělá celá Česká republika.

I proto pojďme společně pomoct našim přátelům na Ukrajině. Na sobotním (a případně i nedělním) utkání čtvrtfinále proti Znojmu budeme vybírat dobrovolné vstupné, které následně v plné výši poputuje na Ukrajinu. K tomu před zápasem uctíme hrdinství ukrajinského lidu minutou potlesku.

Pomoct Ukrajině lze samozřejmě i pomocí některé z veřejných sbírek. Jednou takovou je SOS Ukrajina od organizace Člověk v tísni. Přispět na pomoc Ukrajině můžete zde.