Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Do playoff vstoupí i junioři

Základní část mají za sebou i gulliverští junioři, kteří ve své skupině 1. ligy juniorů nakonec obsadili třetí příčku a o víkendu je čeká 1. kolo playoff.

To se opět spojuje s CE soutěží juniorů, kam z podzimní kvalifikace postoupilo 12 nejlepších celků republiky. Do 1. kola je nasazeno celkem 16 týmů. Konkrétně jsou to 4 nejhorší celky z již zmíněné CE soutěže, které doplní 6 nejlepších celků z každé ze dvou skupin 1. ligy. Ze sérií 1. kola se posléze postupuje do tzv. předkola, kde již budou čekat jako nasazené týmy 8 nejlepších celků CE soutěže.

I pro 1. kolo playoff proběhl systém volby soupeřů, ve kterém Gulliveři víceméně zbyli na zlínské Lions, se kterými se již letos střetli celkem čtyřikrát s bilancí dvou výher a dvou porážek. V sérii na dvě vítězství budou svěřenci Adama Boušky začínat na hřišti soupeře, v neděli se pak přesunou do Brna, kde své domácí utkání odehrají na SH Sportpoint, a to již v 10 hodin dopoledne.

1. utkání série

Sobota 5. března
SH SPŠ Zlín – 17:30

2. utkání série

Neděle 6. března
SH Sportpoint Brno – 10:00