Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Poslední kolo. Gulls vyrazí do Budějovic

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý, jezdit tam z Brna už však taková paráda není. Právě na jih Čech zamíří Gulliveři k poslednímu kolu základní části 1. ligy v sezóně 2021/22.

Tabulkově Gulls o nic nejde. Svěřenci tandemu Bořecký-Carda skončí jistojistě na 7. příčce a o týden později vyzvou v osmifinále play-off severomoravskou Letku. Dojem z posledních dvou utkání na domácí půdě proti Jaroměři a především matný výkon proti Petrovicím však zavdávají potřebu trochu před play-off zlepšit dojem a takříkajíc se hodit do pohody, která bude v bojích osmifinále víc než potřeba.

I budějovičtí Štíři mají účast v osmifinále jistou, nicméně tým z jihu Čech stále hraje o 8. místo a tedy o výhodu domácího prostředí. Pro jeho jistotu potřebují s Gullivery minimálně bodovat a doufat, že Start98, který má stejný počet bodů, nepřekvapí v souběžně hraném utkání Znojmo. Jak Budějovice, tak Start98 mají totiž kromě shodného počtu bodů i shodné vzájemné zápasy a skóre má výrazně lepší pražský celek. Právě proto musí Štíři bodovat, pokud chtějí proniknout na 8. pozici.

Své poslední utkání na půdě Jaroměře sice Budějovice prohrály, i tak je však poslední týdny zastihly ve výborné formě, když svěřenci Lukáše Malého dokázali porazit Znojmo nebo Chomutov a po právu se tak z 10. příčky vyšplhali až na dosah 7. pozice, kterou si však Gulls dokázali udržet, byť ne pouze vlastním přičiněním. Ve vzájemných duelech jsou to ale Gulliveři, kteří tahají za delší kus provazu. Ve všech vzájemných střetnutí v rámci 1. ligy to byli právě oni, kdo vždy odešel jako vítěz. Naposled to bylo 4. září hned v 1. kole poměrem 6:3.

Poslední utkání základní části začíná v Českých Budějovicích v sobotu v 18 hodin a sledovat jej můžete online.
Psaný online přenos zde.
Video online přenos zde.