Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Je to tady. Gulliveři vyzvou v osmifinále Letku

Čekání, byť se nedá hovořit o nějakém čekání na Godota, je u konce. Gulliveři již zítra zahájí osmifinále playoff 1. ligy na domácí půdě proti Letce.

Nejčerstvější vzpomínkou na tým ze severu Moravy je lednové vítězství 10:0, nic takového se však zítra očekávat nedá, naopak. Slovy klasika, playoff je úplně jiná soutěž a dá se očekávat boj o sebemenší píď.

Sérii takového ražení již spolu oba týmy jednou hráli, a to v sezóně 2018/19 v rámci semifinále Národní ligy, které dospělo až do rozhodujícího 5. duelu, který až v prodloužení rozhodoval Michal Házy.

O 3 roky později se bude hrát o postup mezi 8 nejlepších celků 1. ligy, kde už na vítězné osmifinalisty čeká 6 nejlepších celků po základní části. V té Gulliveři skončili na 7. příčce o parník za 6. Chomutovem, Letka pak byla 10., nakonec pouze s bodovým náskokem na 11. Petrovice.

V základní části si ve vzájemných duelech každý tým udržel domácí půdu. Na podzim vyhrála na domácí půdě Letka, která Gullivery porazila gólem v prodloužení. Začátkem ledna se karta obrátila, když Gulls Letku zdecimovali poměrem 10:0 a nadělili jí opožděného Ježíška. Nicméně to už je pouze vzpomínka a v osmifinále se začíná od nuly.

První utkání odehrají Gulls v prostředí staré haly MSH Vodova, kde se v létě například konalo MS juniorů. Sobotní zápas začíná ve 20 hodin a pro vstup na halu již není potřeba prokazování se bezinfekčností. Druhé utkání série, hrané na dvě vítězství, se hraje hned v neděli na ostravské Dubině.

Pokud se nechystáte přímo na halu, můžete utkání sledovat online.
Psaný online přenos zde.
Video přenos zde.