Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Gulliveři padli ve Znojmě i podruhé

Po sobotní těsné porážce 6:7 se Gulliveři v neděli vydali do Znojma ke druhému utkání čtvrtfinálové série 1. ligy.

Útok za vyrovnáním série se bohužel hostům začal drolit již v samém začátku. Stejně jako v sobotu, i v neděli inkasovali Gulls už při prvním střídání zápasu, přičemž opět skóroval znojemský Blažek. O chvíli později navíc proběhl celé hřiště domácí Šrámek, se štěstím překonal Krupu a bylo to 2:0. Na odpor pak zavelela třetí formace hostů. Nejdříve snížil na jednobrankový rozdíl Bílek, načež nádhernou akcí celé formace snížil ze středu David Novák. Vyrovnaný stav však nevydržel moc dlouho a po dalších dvou gólech Znojma svítil na tabuli stav 4:2, za kterého se šlo do šaten.

Zlom zápasu přišel v první polovině druhé třetiny. Nejdříve mohl snížit na 3:4 z trestného střílení Bouška, jenže neuspěl a naopak o 3 minuty později pomocí stejné disciplíny zvýšil na 5:2 domácí Šrámek. Šestý gól Znojma už jen značil, že zápas Gulliverům utíká jak Zátopek světu. Hřebíčkem do rakve byl pak ještě sedmý znojemský gól těsně před sirénou.

Aktivní gulliverský nástup do poslední části možná snesl pár kapek naděje. Ty však hodně razantně usušil domácí Číhal a už to bylo 8:2. Ani za tohoto stavu se hosté nevzdali a díky krásné ráně Kadlece a vlastní brance Kuchariče, který připravil o kanadský bod Šmída, se Gulls dostali alespoň na čtyřbrankové manko, víc však Znojmo nepřipustilo a vyhrálo i svůj druhý domácí zápas série.

Příští víkend se čtvrtfinálová série za stavu 2:0 pro Znojmo přesouvá do Brna, kde budou Gulliveři odvracet konec sezóny. V sobotu se hraje od 20 hodin na hale VUT, v případném čtvrtém utkání pak v neděli od 17 hodin na MSH Vodova.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:4
branky: 
1. Štěpán Blažek, 2. Jiří Šrámek, 15. Tomáš Kucharič, 16. Petr Mašek, 28. Jiří Šrámek, 34. Štěpán Blažek, 40. Petr Číhal, 45. Jan Novák – 5. Ondřej Bílek, 13. David Novák, 55. Martin Kadlec, 56. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Michal Prouza – Petr Rogowski; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Jan Hándl 15 – Matyáš Krupa 9; po třetinách: 4:2, 3:0, 1:2;