Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Gulliveři na samém čele statistik

Kromě celkového umístění po základní části 1. ligy, v které Gulls skončili sedmí a čeká je osmifinále proti Letce, se svěřenci dua Bořecký-Carda do povědomí dostali i v rámci individuálních statistik

Hodně vysoko se v kanadském bodování již tradičně umístil Václav Černoch, který se se 62 body, za 28 branek a 34 asistencí, umístil na konečné 3. příčce za Jiřím Šrámkem ze Znojma a Michalem Klápou z Karlových Varů. V TOP5 se hodně dlouho držel i Jakub Matula, který v konečném účtování skončil na 6. pozici s 56 body a jeho 40 branek je druhý nejlepší střelecký součet ligy, o který se dělí ústeckým Janem Peškou. Křídla první gulliverské formace tak mají dohromady na svědomí 148 kanadských bodů a mají velkou zásluhu na konečném umístění Gulliverů.

Mezi brankáři se pak nenechal zašlapat Matyáš Krupa, jehož forma v průběhu sezóny rostla a základní část zakončil gulliverský čahoun s procentuální úspěšností přesahující 83% a v kontextu celé soutěže mu patří 3. příčka za znojemským Bauerem a kladenským Macíkem. Během 17 utkání, do kterých Matyáš Krupa zasáhl, si navíc dvakrát připsal čisté konto!