Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Nejdelší výjezd sezóny. Gulls vyrazí do Varů

Po vánoční přestávce a domácí demolici Letky poměrem 10:0 čeká Gullivery nejdelší výjezd sezóny, a to do Karlových Varů. Zde se střetnou s místním Hurricanem, který stále vyhlašuje ty nejvyšší možné ambice, tedy postup do nejvyššího patra českého florbalového rybníčku.

V tabulce jsou Karlovy Vary třetí za vedoucím tandemem Ústí-Znojmo. Bodový rozdíl mezi vedoucím duem a Vary je však minimální a závěr základní části, pokud jde o jejího vítěze, slibuje pořádné drama. Nejproduktivnějších hráčem Hurricanu je s 50 kanadskými body Daniel Nicklas, který se s Václavem Černochem dělí o celkové druhé místo produktivity soutěže.

To Gulliveři se takto vysoko dívat nemohou, nicméně 7. místo a téměř jistá účast v play-off musí v táboře Jiřího Bořeckého a Vítězslava Cardy budit spokojenost. O moc výš navíc aktuálně Gulls pokukovat nemohou, neboť šestý Chomutov je již lehce odskočený, byť s ním ještě Gulliveři budou hrát.

V prvním vzájemném utkání proti Varům to byli bohužel Gulliveři, kteří po celou dobu tahali za kratší konec provazu a na konci října tak doma podlehli celku Karlových Varů poměrem 2:9, což je nejvyšší domácí prohra dosavadního průběhu sezóny.

Utkání začíná na severozápadě Čech v neděli v 17 hodin a sledovat jej můžete online.
Psaný online přenos zde.
Video online přenos zde.