Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Gullivery čeká cesta do Chomutova

Konec základní části se kvapem blíží a před Gulls ještě leží druhý nejdelší výjezd sezóny, a to do Chomutova. V dějišti úterního finále Poháru Českého florbalu se Gulliveři utkají se svým sousedem v tabulce.

Chomutov má jistotu play-off ještě déle než Gulls a se ziskem 43 bodů je jednou nohou přímo ve čtvrtfinále. K naprosté jistotě postupu mezi nejlepších 8 celků soutěže jim stačí Gullivery porazit. Právě na Gulls mají totiž aktuálně svěřenci Martina Bociana náskok 10 bodů, přičemž do konce základní části zbývají odehrát pouhá 4 kola. V posledním utkání však Chomutov trochu nečekaně padl na půdě Jaroměře, které podlehl 7:8 v prodloužení.

Bodový zápis si však minulý víkend nepřipsali ani Gulliveři, kteří na domácí půdě nestačili na Znojmo poměrem 4:6. Jinak však Gulls nemusí klesat na mysli, jelikož mají jisté playoff a kromě zápasu s Chomutovem už je pak čekají jen souboje s celky ze spodní části tabulkového pořadí.

První vzájemné střetnutí obou celků se odehrálo poslední říjnový den v Brně. Gulls tehdy na začátku třetí části ztráceli už 1:6, dokázali se však vrátit do zápasu a výsledek alespoň upravili na příznivých 5:7.

Utkání začíná v sobotu v 16 hodin a video online přenos z haly v Chomutově můžete sledovat zde.