Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Spouštíme nový web!

Po podzimu, kdy jsme světu představili nové dresy, vypouštíme do světa náš nový web.

Ten nahradí ten starý a přinese několik novinek. Kromě přehlednější struktury především moderní minimalistický vizuál, který jde ruku v ruce s návrhem našich nových dresů a spolu s nimi tak bude udávat novou klubovou identitu. Novinkou jsou také například tabulky přímo na stránkách jednotlivých týmů či lepší strukturalizace článků.

„Web jsme si dělali svépomocí, díky čemuž jsme si ho mohli udělat v podstatě tak, jak jsme chtěli, bez jakýchkoliv omezení. I přes dobu sociálních sítí jsou webové stránky stále místem, které slouží jako jakási vizitka klubu a má ho zároveň prezentovat v tom nejlepším světle. Nalijme si čistého vína, že to se starým webem úplně neplatilo. Jsme rádi, že se nový web povedlo dát do chodu a doufáme, že se bude líbit. Práce na něm však nekončí. V plánu máme ještě další rozšíření tak, aby na něm lidé našli vše, co potřebují.“ říká gulliverský grafik, marketingový pracovník a tvůrce webu Jakub Cigl.

Web samozřejmě disponuje i verzí pro mobilní zařízení.