Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Poslední zápas roku. Gulliveři vyrazí na Slovan.

O víkendu to bude v roce 2021 naposled, kdy Gulliveři vyběhnou k ostrému zápasu 1. ligy mužů. Stane se tak v neděli na hřišti Slovanu Havířov, posledního celku soutěže.

Po domácím utkání s Torpedem tak Gulls rovnou vyzvou i druhý havířovský celek. Ten je s 5 body na samém chvostu startovního pole 1. ligy a v utkání s Gullivery se tak určitě nemohou pasovat do role favoritů. Poslední bodový zisk se v případě Slovanu datuje k 12. listopadu, kdy v havířovském derby padl až na nájezdy. Stejně jako před týdnem s Torpedem však platí, že tonoucí se kope nejvíc a cokoliv podcenit by mohlo mít pro Gulls fatální následky.

Gulliveři se výhrou nad Torpedem minulý víkend posunuli na 7. místo tabulky před pražský Start98 a na kontě mají již 25 bodů, přičemž do konce základní části zbývá odehrát 8 kol. Vzhledem k okolnostem, kdy je část týmů na chvostu pořadí odskočená již o pořádný kus, je účast v play-off již na dosah ruky.

Úspěchem na havířovské půdě si ho navíc Gulls přiblíží ještě víc! Utkání začíná v neděli v 17 hodin a sledovat jej můžete online.
Psaný online přenos zde.
Video přenos zde.