Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

S nulou vzadu. Gulliveři vyhráli v Jaroměři

Udržet ve florbale čisté konto je jako přijít na matějskou a zjistit, že se zrovna jezdí zadarmo…prostě se to nestává moc často. Přesně to se však Gulliverům povedlo v Jaroměři. Tam, kde je povrch velmi specifický a body se odtam neodvážejí zrovna jednoduše.

Hrdinou s čistým štítem se stal Matyáš Krupa, který pochytal všech 19 střel a při pohledu na statistiky se mu po zápase musely usmívat i vlasy. I díky němu byl 27 minut stav utkání 0:0. Ten rozsekl až gól Václava Černocha, který našel odražený míček před bránou a poslal Gulls do hubeného vedení.

To, ač je to ve sportu s děrovanou kuličkou věc zcela nevídaná, vydrželo až do 52. minuty, kdy druhou branku Gulliverů přidal mladíček Alex Dokládal. Pro toho se jednalo o vůbec první zásah za gulliverské „áčko“ při jeho teprve třetím startu! Když pak o půl minuty později zvýšil na 3:0 svým druhým gólem Černoch, bylo na střídačce hostů veselo jak v pavilonu goril při krmení.

Další důvod k radosti přidal ještě 2 a půl minuty před koncem brankou do prázdné brány Martin Ulman. Gulliveři tak získali veledůležité body a ještě udrželi čisté konto.

TJ Sokol Jaroměř – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 0:4
branky: 
28. Václav Černoch, 52. Alex Dokládal, 52. Václav Černoch, 58. Martin Ulman; rozhodčí: Jiří Kropáček – Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 8 – Matyáš Krupa 19; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:3;