Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Poprvé mimo Brno. Gullivery vyzve Start98.

Tři utkání během sedmi dní! Gullivery čeká nabytý program, který odstartuje již tuto neděli. Los zavede Gulls poiprvé mimo Brno, konkrétně do Prahy, kde se střetnou s kunratickým Startem98.

Hrát se bude už ve 14 hodin na SH Jižní Město a Gulliveři budou chtít potvrdit vítězství proti Kladnu z minulého víkendu. Vítězně naladěni nicméně půjdou do utkání i hráči Startu98, kteří zvítězili na těžko oratelné půdě Jaroměře 6:3 a zapsali tak první body do tabulky. Předtím musel tým z hlavního města zkousnout porážky ve Znojmě a doma s Chomutovem.

Poslední vzájemné měření sil proběhlo loni na podzim a Gulliveři tehdy doma zvítězili vysoko 8:1. Pro Gulls se navíc jedná o potencionálního soupeře do bojů o příčky zaručující play-off, proto by neškodilo loňský výsledek přinejmenším napodobit.

Utkání můžete samozřejmě sledovat na online skrz video či textový přenos. Začíná se v již zmíněných 14:00.
Video přenos zde.
Online přenos zde.

Hned v úterý pak Gulliveři doma přivítají Florbal Ústí, dalšího favorita 1. ligy. Proti tomu vyběhnou v 18 hodin! Na tento zápas jste samozřejmě srdečně zváni!