Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Juniory čeká klíčový víkend

Stěžejní víkend čeká naše juniory. Ti dvěma zápasy uzavřou kvalifikační skupinu, ze které vítěz postupuje přímo do elitní KB ligy, druhý tým tabulky pak hraje baráž.

Ve vyrovnané skupině se zatím Gulls drží na první pozici s 9 body, s tříbodovým odstupem se na ně pak dívají Zlín a Hattrick, poslední v tabulce se zatím havířovský Slovan. A právě s ním Gulls domácím utkání v sobotních 17 hodin na VUT celý zlomový víkend zahájí, navíc mají severomoravskému celku co vracet. Klání na půdě Slovanu totiž Gulls smolně prohráli 7:8. Díky zamotanému vývoji skupiny se však naši junioři ještě nemusí mlátit kladivem do hlavy.

Celou skupinu pak Gulliveři uzavřou v neděli brněnským derby na půdě Hattricku. Ostatně stejně jako v loňské sezóně, kdy na stejném hřišti se stejným soupeřem rozhodující souboj o první místo nezvládli. K nějakému deja vu ale vůbec nemusí dojít. Teoreticky může být rozhodnuto již po sobotním programu, jelikož je však skupina předvídatelná jak předpověď počasí za polárním kruhem, předpokládat nemá cenu. Nedělní utkání začíná v 18 hodin na hale v Maloměřicích.

Přijďte podpořit naše juniory v boji o postup mezi elitních 12 celků celé republiky!!!