Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Přinášíme gulliverský podcast! První díl s trenéry mládeže Havlíčkem a Házym.

V době stále zatažené opony a přetrvávajícího zastavení defacto všeho sportování jsme si pro vás připravili zcela nový projekt, a to gulliverský podcast.

V poslední době velmi populární záležitost, pro kterou vlastně stačí nasadit sluchátka a můžete vyrazit třeba na procházku, či při jeho poslechu vařit. I proto podcast poskytuje prostor pro více obsahu, který si například ve videích z časových důvodů každého smrtelníka úplně dovolit nemůžeme, protože zkrátka většinou při sledování videa řídit nebo běhat člověk nemůže.

Na rozdíl od naší video série Vingl, který se vždy věnuje jednomu hostovi, má podcast za cíl glosovat aktuální dění a to i s více hosty najednou, navíc nabízí prostor pro odlehčenou formu.

V první epizodě s názvem Hodina H byli hosty trenéři mládeže Ondřej Havlíček a Michal Házy. Tuto epizodu s tématy trenérského řemesla, online trénování nebo zkouškového období, ostatně jako celý náš podcast můžete poslouchat jak na našem YouTube kanále, tak na Spotify!