Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Derby pro Bulldogs. Gulliveři v diváckém rekordu prohráli 2:4

Los 1. ligy poslal v rámci 9. kola na VUT brněnské Bulldoky, a tak hala pod Palackého vrchem viděla pro Gulls první brněnské derby sezóny, které se konalo pod názvem EMKOCase Game.

V něm se na první gól čekalo do 15. minuty, kdy gólový účet utkání otevřel i trochu se štěstím hostující Adam Zukal. Chvíli na to navíc Bulldogs využili zaváhání domácího Kouřila a Kalousek zvýšil na 2:0, což byl i stav, za kterého se odcházelo do kabin.

Žádné ofenzivní hody se nezačaly konat ani po přestávce. Defenzivy přečnívaly ofenzivy a první gólová radost se tak urodila až ve 33. minutě, když po sérii odrazů přiblížil Gullivery na rozdíl jediné branky Adam Boušky. Svěřenci Jaroslava Čížka však před koncem třetiny místo srovnání potřetí inkasovali. Přesilovku hostí využil po pohledné kombinaci Kučera a i po 40 minutách bylo domácí manko dvoubrankové.

I poslední dvacetiminutovka nesla podobné obrysy, jako dvě předchozí, přičemž se domácímu výběru na nějaký zvrat krátil čas. Naděje jim svitla v 55. minutě, když hostující minelu naprosto s přehledem potrestal Mikuláš Svoboda, který potvrdil parádní střeleckou formu z poslední doby. Následně si domácí střídačka vybrala oddechový čas a odhodlala se ke hře bez brankáře. V ní však domácí družina další domácí úsměvy nevykouzlila a naopak ještě inkasovala do odkryté klece.

Gulliveři tak s Bulldogs prohráli 2:4 a poprvé s sezóně na domácí půdě nezískali ani bod. Utkání přihlížela kulisa 35 fanoušků, což je nový divácký rekord na domácích utkáních Gulls.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers – Bulldogs Brno 2:4
branky: 33. Adam Bouška, 55. Mikuláš Svoboda – 15. Adam Zukal, 16. Richard Kalousek, 40. Lukáš Kučera, 59. Martin Svatoň; rozhodčí: Lukáš Ležák – Martin Ležák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 345; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 12 – Martin Koudelka 20; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:1